Videoly – Video WordPress Teması

Açıklama

Videoly – Video WordPress Teması, VideoLy-hepsi bir arada video WordPress teması
Videoly, blogcular, YouTubers & Vloggers için uygun bir WordPress temasıdır. Bu tema size seçkin yazar, temaBubble tarafından getirilir. VideoLy temasıyla ilgili en iyi şey, 9’dan fazla güzel tasarlanmış ve hazır şablona sahip olmasıdır. Ayrıca, Sezgisel Page Builder (Visual Composer) yardımıyla, tek bir kod satırı bilmeden sitenin görüntülenme şeklini değiştirme yolunuzu değiştirebilirsiniz. Tema, kullanıcıların istedikleri gibi stilize etmesine yardımcı olan güçlü bir yönetici paneli ile birlikte gelir. UX söz konusu olduğunda elde edebileceği kadar kolay. Size temanın nasıl çalıştığını göstermek için, bu ürünün ne kadar şaşırtıcı olduğunu görebilmeniz için 16+ tematik şablon oluşturduk.
Neden Videoly’yi seçmelisiniz?
Kendi kullanımları için neden diğer tüm WordPress teması üzerinden Videoly’yi seçmeleri gerektiğini merak edebilirsiniz. Söz konusu özelliklerden birkaçıyla başlayalım:
Ana Sayfa Demosu:
Bir ana sayfa ilk bakışta web sitesi hakkında bilmeniz gereken her şeyi ifade eder. Ana sayfa iç tarzımızı gösterir. Bu nedenle, ana sayfanızı mükemmel bir izlenimi bırakan kendi stil duygunuzla özelleştirmek için 9 ana sayfa varyasyonumuzdan seçim yapma seçeneğini verdik.
Farklı Kahraman Türleri:
Videoly, aralarından seçim yapabileceğiniz 6’dan fazla farklı kahraman kaydırıcısı sunuyor. Katmanlar ve kaydırıcılar birbirinden benzersizdir ve elbette özelleştirilebilir.
WordPress Customer:
VideoLy, WordPress Customerer’ı sunduğundan temayı istediğiniz moda ile özelleştirin. Bununla ilgili en iyi yanı, her zaman özelleştirerek benzersiz bir web sitesi temasına sahip olacaksınız.
Tamamen duyarlı:
Videoly, web sitenizin herhangi bir cihazda ve çözünürlükte iyi görünmesini sağlamak için% 100 yanıt verecek şekilde yapılır. Her web sitesinin bu harika özelliği yoktur. Şimdi yakala!
Retina Hazır:
VideoLy’yi herhangi bir ekranla uyumlu hale getirdik. Özellikle retina ekran hazır. Bu WordPress temasıyla yapılan güzel web sitenizi herhangi bir retina ekranında görüntüleyebilirsiniz.
Google Yazı Tipi Seçenekleri:
Büyük düzen ve kaydırıcıların yanı sıra Videoly, 500’den fazla Google yazı tipi sunuyor. Google’dan yüzlerce ücretsiz, açık kaynaklı yazı tipi ve bunlar da gerçekten hızlı.
Başlık ve Navigasyon Stili:
Sadece zevkinize uygun çeşitli güzel başlık ve navigasyon seçenekleri mevcuttur. Kişiliğinizi çığlık atan birini seçin.
Blog Düzeni:
Görüntü, kaydırıcı, galeri, video ve alıntı gibi farklı blog yayın formatlarına sahip şık ve zevkli blog düzeni. Artık kendi web sitenize tamamen aşık olabilirsiniz.
Hız Optimize Edildi:
Videoly, temiz ve yapılandırılmış koda dikkatle hız için optimize edilmiştir. Konuşma oranlarını iyileştirmeye yardımcı olur.
Bootstrap 3.3.7:
Bootstrap, geliştirmek için en popüler çerçevedir. Ön uç web geliştirmeyi daha hızlı ve daha kolay hale getirir. VideoLy için, siteyi güncel tutan BootStarp 3.3 sürümünü kullandık.
Hızlı kurulum ve kurulum:
Hepimiz yavaş olan her şeyden nefret ettiğimiz için. Bu yüzden kurulumu beklemek zorunda kalmayacağınız böyle bir özellik bulduk. Çok hızlı ve kolay kurulum. Temayı WordPress’e veya FTP üzerinden hızlı bir şekilde yükleyin. Kurulum ve kurulum için uygun belgeler de mevcuttur.
Görsel Besteci:
Visual Composer, düzenler oluşturmanıza, stilize ve içeriğinizi kolayca eklemenize olanak tanıyan yaygın olarak kullanılan ve yüksek dereceli bir düzenleyici görsel bir sayfa oluşturucudur.
Serin hazır düzenler:
İstediğiniz gibi güzel bir web sitesi oluşturmanız için birçok sayfa düzeni ekledik. Web sitenizi blog, video ve diğer içeriklerle tasarlayın.
Çağdaş tasarım:
Videoly, güncel tasarımlar ve işlevsellik arasında çarpıcı bir dengeye sahiptir. Tema, en son stilin doğru bir şekilde değerlendirilmesinden sonra yapıldı. Her demo dikkatlice tasarlanmış ve hazırlanmıştır.
SEO optimize edilmiş:
W3C onaylanmış kod ve optimize edilmiş kod ile SEO en iyi uygulamaları göz önünde bulundurarak Videoly şablonlarının şablonlarını tasarladık ve geliştirdik. Artık en iyi SEO optimizasyonu ile web sitenize sahip olabilirsiniz.
Tüm tarayıcı ve cihazlarla uyumlu:
Tema, her yerde daha iyi göründüğünden ve daha iyi çalıştığından emin olmak için en son tarayıcılar ve cihazlarla iyice test edilmiştir. Tüm tarayıcılar ve cihazlarla kesinlikle uyumludur.
WPML çok dilli hazır:
Video’yu WPML ile uyumlu hale getirmek için gerekli şablon ayarlarını yaptık ve iyi çalıştığından emin olmak için test ettik. Şimdi farklı dillerle iyi çalışıyor.
Sosyal paylaşım:
Sosyal paylaşım için şablon ayarı vardır. Sahip olduğunuz akıllı bir web sitesi olduğundan emin olmak için test ettik.
Sayfa/Gönderi Özelleştirme:
VideoLy ile, herhangi bir sayfa/yayın vurgulamak veya genel web siteniz için farklı bir stile ihtiyacınız olması durumunda belirli sayfanızı kolayca özelleştirebilir veya varsayılan tema ayarlarının üstünde yayınlayabilirsiniz.
Tek tıklama demo kurulumu:
Yeni teknolojinin yardımıyla, şimdi tüm demo, sayfalar, yayınlar, kaydırıcılar, widget’lar, tema ayarları vb.
Tamamen özelleştirilebilir:
VideoLy’yi kullanmaya başladığınızda, web sitenizin benzersiz ve şaşırtıcı görünmesini sağlamak için tema seçeneklerimizi ve görsel bestecimizi kullanarak istediğiniz demo düzenini özelleştirmek için birçok seçenek göreceksiniz!
Yaşam Boyu Ücretsiz Güncellemeler:
Müşterilerimizi önemsiyoruz ve güncellenmiş dünyanın arkasında gecikmenin hayal kırıklığı yarattığını anlıyoruz. Ancak bazen güncellemeler çok paraya mal olur. Bu yüzden yaşam süresi için ücretsiz güncellemeler sunuyoruz. Müşterimize bağlı kalmayı seviyoruz, bu nedenle VideoLy’yi müşterilerimize daha yararlı hale getirmek için zamanında güncellemeler sunuyor ve yeni özellikler ekliyoruz.
Yaratıcı unsurlar kısa kodlar:
Maksimum özelleştirme olanakları ile web sitesi sayfanızdaki tüm farklı tema öğelerini kullanabilecek çok sayıda önceden oluşturulmuş kısa kod.
Sınırsız renk seçenekleri:
Renk değişikliklerini kolaylaştırmak için tema ayarlarında renk seçici uyguladık. İstediğiniz renkleri görsel olarak ve gerektiğinde karma kodu ve RGB koduna göre seçebilirsiniz. Yok, sıkıcı, sıkıcı bir web sitesi.
Çocuk Teması:
Temayı özelleştirmek istiyorsanız çocuk teması önerilir, bu nedenle zaten çocuk temasını ekledik. Sadece ana tema ile aynı şekilde indirin ve size uygunluğunuza göre özelleştirin.
Tipografi Ayarı:
650’den fazla Google web yazı tipiyle birlikte, tema ana ve alternatif yazı tipimiz için tüm standart yazı tiplerini ekledik. Yazı tipi boyutunu değiştirebilirsiniz. Yazı tipi ailesi, yazı tipi rengi ve çizgi yükseklikleri.
Özel CSS:
Bazı olağanüstü özelleştirme eklemeye hazırsanız, tema seçenekleri aracılığıyla özel CSS ekleyin. Bu özel CSS, tema varsayılan CSS’nin üzerine yazacak ve tema yükseltmesinde saklayacaktır. Videoly’nin en iyi kısımlarından biridir.
W3 Toplam önbellek hazır:
Web sitenizi hızlı bir şekilde yüklemek için temamızı W3 Total Cache eklentisiyle uyumlu hale getirmek için kodlamaya dikkat ettik. Optimize edilmiş sayfa yükleme hızını hissetmek için demonumuzu kontrol edin.
Sınırsız kenar çubukları:
Video’nun bir başka özelliği de, gereksiniminize göre sınırsız kenar çubukları eklemenize ve onlara çok sayıda widget seçeneğini atamanıza olanak tanır. Şaşırtıcı bir şekilde, kenar çubuklarının yerleşimini çok kolay istediğiniz yere değiştirebilirsiniz.
Güçlü Yönetici Paneli:
Tema değişikliklerini kolay ve hızlı bir şekilde sunmak için gelişmiş ve yaygın olarak kullanılan bir yönetici paneli olan Redux Framework’ü kullandık. Yazı tipleri, özel CSS, mizanpajlar vb.
5 yıldızlı hızlı ve duyarlı destek:
Müşterilerimizi seviyoruz ve memnuniyetleri için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Müşterinin memnuniyeti büyümemizdir. Bir iş günü içinde yanıt vermek için ellerinden geleni yapan son derece deneyimli teknik uzman ekibimiz var. Sloganımız müşterilerimize tatmin edici, yararlı ve kibar cevaplar vermektir.
Video Eğitimi ve Ayrıntılı Belgeler:
Kullanıcılarımızı temamızın tüm bölümleri hakkında bilgilendirmek için ayrıntılı bilgi ve belgelerle yeterli videolar yaptık. Buna ek olarak, hızlı anlamak için birçok nasıl yapılır videoları vardır.
Shorcodes: Hakkımızda
Blokquote
Kategori bloğu
Özellikli blog
Post ile öne çıkan video
Galeri Vitrini
GIF vitrini
El seçilen blog
Resim bloğu
Grid Serisi Post
Post film
İlerleme çubuğu derecesi
Son Haberler
Bölüm başlığı
Ses Bulutu Gömülü
Uzay
Özel metin
Video bloğu
Haftalık Blogour Çekirdek Özellikleri: Duyarlı ve Retina Hazır
Görsel besteci dahil
Kibar Sosyal Jumbo Paket Paketi
9+ önceden farklı modüller yaptı
9+ önceden yapılmış ana sayfa
Sınırsız kenar çubukları
Gelişmiş Tipografi Seçeneği
6+ kaydırıcı stilleri
Aralarından seçim yapabileceğiniz sınırsız renkler
Gelişmiş Seçenek Paneli
10’dan fazla özel widget
20’den fazla kısa kod
Gelişmiş İnceleme Sistemi
Farklı Başlık Düzenleri
Özel Reklamlar Alan Alanı
Sayfa Metabox Seçenekleri
Çeşitli video formatını destekler (YouTube, MP4, Vimeo, Dailymotion ve daha fazlası)
Tek tıklama demo ithalatı
Özelleştirmesi kolay
WPML Hazır
YouTube Video Öğreticileri

Videoly – Video WordPress Teması; WPML WordPress Teması, Easy Digital Downloads WordPress Teması, Visual Composer WordPress Teması, Dergi WordPress Teması, Geri Dönen WordPress Teması, Video WordPress Teması, Video WordPress Teması, Blog WordPress Teması, Bloglama WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WPML, Easy Digital Downloads, Visual Composer

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

JS, CSS

Kontrol

Sürüm 4.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1654

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews