Versatile – Multi-purpose WordPress Teması

Açıklama

Versatile – Multi-purpose WordPress Teması, Çok yönlü, temiz duyarlı çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tema, avukat, blog, okul, yaratıcı ajanslar, restoran, kilise, çevrimiçi mağaza vb. Gibi birçok alanda kullanılmak üzere tamamen özelleştirilebilir. Tema ayrıca tonlarca özellik sağlayan Goodlayers sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Özel hıza sahip özel cilt, paralaks bölümüne sahip bölümünüz olabilir. Hepsi Dragdrop yeteneğiyle yapılır. Ayrıca ana kaydırıcı da sağlıyoruz. Bu kaydırıcı zihninizi üfleyecek ve daha önce kullandığınız her kaydırıcıyı unutacaksınız. Örneğin, arka plan olarak video, dikey küçük resimlere sahip kaydırıcı, mobil mockup, atlıkarınca kaydırıcı veya hatta vitrin kaydırıcısı ve çok daha fazlasına sahip olmanızı sağlar. Kaydırıcı ayrıca tam ekran kaydırıcı, tam genişlikte kaydırıcı ve kutulu kaydırıcı sağlar. Sayfa Oluşturucu
Tam ekran kaydırıcı, tam genişlikte kaydırıcı, kutulu kaydırıcı
Her sayfa için şeffaf/katı başlık seçeneği
Başlık çubuğunda sosyal bağlantı
Ana gezinmede yerleşik wooCommerce Sepet düğmesi
Goodlayers İthalatçısı – Sadece birkaç adımla, sitenizi demo sitesi gibi çevirebilirsiniz. Size öğretmek için adım adım bir videomuz var.
Sayfa Oluşturucu Ayarı Kısayol Düğmesi – Yalnızca tek bir tıklama ile ana sayfa, Hakkında, Hizmet, İletişim 1, İletişim 2, Fiyatlandırma Sayfası, WooCommerce gibi kaydırıcı sayfası gibi sayfa oluşturucu ayarına sahip olabilirsiniz.
Paralaks/Renk Bölümü – İstediğiniz bölümde paralaks arka planı olabilir. Ayrıca paralaks hızını ayarlayabilir veya sabitleyebilirsiniz.
Arka plan bölümü olarak YouTube videosu – Açılış Sayfası Şablonu – Başlığı, altbilgiyi veya her ikisini de devre dışı bırakma seçenekleri.
Sınırsız Renk – Sitenizi renk seçenekleriyle ihtiyacınız olan her şeye çevirebilirsiniz. Hemen hemen her renk öğesini değiştirebilirsiniz.
Müthiş Kısa Kodlar – Kesinlikle web sitenizi güçlendirecek birçok yararlı kısa kod entegre ettik.
Her paralaks/renk bölümü için özelleştirilebilir cilt – Paralaks bölümünü kullanırken, yazı tipi rengini veya bağlantısını değiştirmeniz gerekebilir. Yönetici paneli aracılığıyla özel cilt oluşturmanıza ve paralaks bölümüne kolayca atamanıza izin verilir.
Kenar çubuğu boyutu özelleştirilebilir – Kenar çubuğunun genişliğini yönetici paneli üzerinden kolayca ayarlayabilirsiniz. Sizin için 5 seçeneğimiz var. %16,%25,%33,%41,%50. Ve her iki kenar çubuğu düzeni için% 25,% 33.
Ölçeklenebilir Konteyner – Piksel olarak herhangi bir genişliği sitenize ayarlayabilirsiniz.
Yüzen navigasyon
Kutulu/Tam Genişlik Düzeni
WooCommerce Dostu – Birçok WooCommerce’in unsurlarını minimum, modern tasarıma çeviriyoruz.
Mega Menü-Yerleşik mega menümüzle artık bunun için eklenti satın almanız gerekmiyor.
Tamamen duyarlı – Bu tema, büyük telefonlar ve tabletler arasında kusursuz görünüyor ve çalışıyor.
Post formatı
Google yazı tipi
Sınırsız kenar çubuğu
Yazı tipi yükleyicisi
Tema özelleştirici
Retina Hazır
Font harika
Optimize edilmiş kod ve SEO
Kısa Kodlu Jeneratör
Referans
Personel
4 Portföy Stili – Klasik, Klasik Olmayan Klasik, Modern, Modern Uzaysız
4 Blog Stili – Sütun, Orta, Dolu, Duvarcılık

Versatile – Multi-purpose WordPress Teması; WPML WordPress Teması, Ajans WordPress Teması, Kurumsal WordPress Teması, Yaratıcı WordPress Teması, Mega WordPress Teması, Menü WordPress Teması, Bir WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WPML

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1559

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews