Travelin – Travel Tour Booking HTML Templates Web Teması

Açıklama

Travelin, özellikle seyahat acenteleri, turlar, seyahat web siteleri, tur operatörleri, turizm, gezi, destinasyonlar, macera ve diğer tüm seyahat ve tur web siteleri ve işletmeleri gibi inşa etmek için kullanılan profesyonel bir seyahat tur rezervasyonu HTML şablonudur. 5 ve SASS entegrasyonu. Kullanımı ve özelleştirilmesi kolay, tasarım ve kod kalitesi, duyarlı, yaratıcı kaydırıcılar, esneklik, tonlarca önceden yapılmış sayfa, çoklu blog seçeneği duyarlı ve hızlı destek – bunlar bizi kalabalıktan öne çıkarmak için olağanüstü özellikler ve kalite.
Travelin, SASS entegrasyonu ile birlikte en son Bootstrap 5’i kullanarak müşteri mutluluğu ve memnuniyetini garanti etmek için planlama, tasarlama ve oluşturarak tasarlanmıştır ve geliştirilmiştir ve sorunsuz animasyon, temiz özellikler ve web sitenizi daha güzel hale getiren modern ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. Bu şablon, daha da çekici ve dinamik hale getirmek için paralaks görüntü efektleri ve CSS animasyonları ile HTML5 ve CSS3’te inşa edilmiştir.

Travelin – Travel Tour Booking HTML Templates Web Teması ; Macera web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Rezervasyon web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Destinasyonlar web tasarım görseli, Uçuş web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-340

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews