Tolarcek – A CryptoCurrency Blog WordPress Teması

Açıklama

Tolarcek – A CryptoCurrency Blog WordPress Teması, Tolarcek ile, her zaman istediğiniz Bitcoin WordPress web sitesini piyasaya sürmekten sadece birkaç dakika uzaktasınız. Veya Ethereum, Ripple, Monero, Litecoin, adını siz koyun. Herhangi bir sanal para birimi için kripto para birimi WordPress temasını verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Tolarcek tamamen özelleştirilebilir ve uyarlanabilir, esnek ve genişletilebilir. Yalnızca bir tıklamayla canlı önizleme canlı olarak gördüğünüz tasarıma sahip bir web sitesine sahip olabilirsiniz.
Tolarcek hakkında benzersiz olan şey, bir web sitesini onunla yönetmenin ve sürdürmenin ne kadar basit ve zahmetsiz olduğu gerçeğidir. Bu da bizi önemli bir şeye getiriyor. Herkes Tolarcek’i tam potansiyeline kullanabilir. Yeni başlayanlar ve gelişmiş web sitesi üreticileri, TolarceK ile birinci sınıf kripto para blogları oluşturmak bir esintidir.
Ücretsiz Bitcoin WordPress eklentisi
Temada kullandığımız kripto para birimi eklentisi web sitemizde ücretsiz olarak kullanılabilir. Ayrıca gönderideki tüm kısa kodları ve belgeleri de kontrol edebilirsiniz. Özelliklerle doludur ve kurulumu çok kolaydır. Bitcoin ve kripto endüstrisi tam gazda ve stille bitcoin kısa kodları ve widget’ları eklemek istiyorsanız, bunu yapan ücretsiz bir WordPress eklentisi geliştirdik. Kontrol ettiğiniz için teşekkürler.
Tek Tıklama Demo Kurulumu
Dikkatle hazırlanmış Bitcoin teması özel bir tıklama demo kurulumu ile birlikte gelir. Demo içeriğini herhangi bir XML dosyası olmadan hızlı ve verimli bir şekilde yüklemenizi sağlar. Ayrıca, bu demo ithalatçısını temiz bir WordPress kurulumunda kullanmanız tavsiye edilir. Artık XML dosyaları ve sıkıcı demo kurulumları yok. Sadece devrim kaydırıcısı ve widget’ları içe aktarmak isteyip istemediğinizi ve gitmeye hazır olduğunuzu ayarlayın.

Tolarcek – A CryptoCurrency Blog WordPress Teması; Bitcoin WordPress Teması, Blog WordPress Teması, Bloglama WordPress Teması, Kripto WordPress Teması, Kripto Para WordPress Teması, Dijital WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WordPress

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1539

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews