The Business – Powerful One Page Biz WP Theme WordPress Teması

Açıklama

The Business – Powerful One Page Biz WP Theme WordPress Teması, İşletme bir sayfa, çok amaçlı ve retina teması! Birden fazla şaşırtıcı ve benzersiz aile tarafından tasarlanmış demo içeriğinden oluşur. Temamız tamamen duyarlı ve kolayca özelleştirilebilir, bu da çalışmayı hoş hale getirir. Tema, en iyi uygulama göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Amacımız düzenlenmesi kolay, çok amaçlı bir tema geliştirmekti. Keyfini çıkarın! Eşsiz Yaratıcı Tasarım
Görsel Besteci Drag Drop Sayfa Oluşturucu: Dünyada inşa edilen en gelişmiş ve popüler PageBuilder. Ve bu eklenti üzerinde 10 ek gelişmiş eleman geliştirdik, bu da yaşamınızı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.
Revolution Duyarlı Kaydırıcı: Gelişmiş ve En deneyimli kaydırıcı eklentisi, vitrini güzel bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur. Eklenti hariç, tüm demo kaydırıcılarımızı temanıza dahil ettik. Onları zevkinize göre kullanın.
Kolay Bir Sayfa Bölümleri: Bir sayfa stili uygulamak asla böyle kolay değildi. Herhangi bir özel pate’inizi tek bir onay kutusuyla bir sayfa stiline dönüştürebilirsiniz. Önemli parçalarınızı bir bölüm olarak atayın.
Gerçek bir tıklama verileri: Bu harika bir özelliktir. Revolution kaydırıcı slaytları ve ekli görüntüler dahil olmak üzere tüm demo verilerini bir fare tıklamasıyla alabilirsiniz.
Canlı Özelleştir Seçenekler: Güçlü Canlı Özel Seçenek Ama Çok ve Sıkıcı Değil. Tüm bu deneyimli seçenekler, saniyeler içinde farklı görüşler yapmanıza yardımcı olur.
Özel Marka Rengi: Bir seçicide marka renginizi seçin ve tüm web hissinizi değiştirin.
600+ Google Web Fontları: Sitenizde özel yazı tiplerine sahip olmak sınırsızdır. Sadece başlık ve vücut yazı tiplerinde 2 farklı güzel yazı tipi seçin.
Retina Ready: Nine kesinlikle retina hazırdır ve tüm retina ve yüksek çözünürlüklü ekranlarda güzel görünen vektör simgesi yazı tipleri ve CSS stilleri tarafından her şeyi içerir.
Tamamen duyarlı: Dokuz, tamamen duyarlı bir WordPress teması ve tüm küçük ekranlarda ve mobileVices’te mükemmel bir şekilde.
MailChimp eklentisi destekler: Altbilgide ücretsiz bir MailChimp eklentisi desteklenir ve abonelik listesi alabilirsiniz.
İletişim Formu 7 Destek: Harika Ücretsiz Form Legend. Onsuz bir form yapmak zor bir iştir. Restoran sayfasındaki İletişim Formu ve Rezervasyon Formuna bakın ve bunları istediğiniz gibi nasıl ele alabileceğinizi görün.
Kapsamlı Belgeler: Çevrimiçi Belgeler

The Business – Powerful One Page Biz WP Theme WordPress Teması; WPML WordPress Teması, WooCommerce WordPress Teması, Visual Composer WordPress Teması, Ajans WordPress Teması, İşletme WordPress Teması, Şirket WordPress Teması, Yaratıcı WordPress Teması, Özelleştirici WordPress Teması, Az WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WPML, WooCommerce, Visual Composer

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, HTML, JS

Kontrol

Sürüm 4.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1663

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews