Tabbed Gallery for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Tabbed Gallery for Elementor / Elementor için Sekme Galerisi WordPress Eklentisi
Galerie, kategorilere sahip Elementor için süper kolay bir Galeri WordPress eklentisidir. Öğe, hızlı sıralama için filtre sekmeleri içeren duyarlı, çekici bir ızgara veya duvar görüntü galerisi oluşturur. Böyle bir unsur, kişisel portföyünüzde, yaratıcı ajans sitenizde, şirket sunum sayfanızda, vb.
Galerie ile, her iki görüntüyü hem de herhangi bir sayfaya veya gönderiye yerleştirmek için farklı ayarlara sahip sınırsız sayıda galeriniz için her iki görüntüyü kullanın. Her görüntü için bir ışık kutusu, geçerli gönderiye bağlantı veya özel bir bağlantı uygulanabilir. Eklenti, geçerli öğe için çeşitli bilgiler görüntülenen kaplama özelliğini sunar. Filtre panelinde ayrıca ilginç bir etki elde etmek için işaretçiyi ayarlamanıza ve animasyon uygulamanıza izin veren ayrı ayarlara da sahiptir. Basit ama güçlü ayarlar, birkaç dakika içinde herhangi bir baş ağrısı olmadan gereksinim ve dileklerinize göre bir galeri oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
Her galeri öğesi için esnek widget stili ayarları, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan metin, sekmeler ve diğer şeyler için renkleri, yazı tiplerini, arka planı, sınırları, kürekleri/kenar boşluklarını yönetmenizi sağlar. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir.
ElementorSupports ızgarası veya duvar mizanpajları için Galerie WordPress eklentisinin özellikleri
İki görüntü kaynağı: medya kütüphanesi veya öne çıkan resimler
Yeni filtre kategorilerinin kolay oluşturulması
Görüntü Işık Kutusu
Destek Kaplama Özelliği
Tembel yük özelliği içerir
Galerinin her öğesi için esnek stiller
CSS görüntü filtresi dahil
5 galeri şablonu içerir
Bir sayfada sınırsız galeriler
Duyarlılık Ekran Ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, Codecanyon Alıcıları için destek dahil Galerie’ye başlamanın kolay olduğundan emin oldu. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Elementor için Galerie, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. TheOnline belgelerindeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tabbed Gallery for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Element eklentisi, Galeri eklentisi, Filtre eklentisi, Kafes eklentisi, Görüntüler eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-298

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews