SVG Animation for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

SVG Animation for Elementor / Elementor için Svg Animasyonu WordPress Eklentisi
Elementor için bu WordPress eklentisi, animasyonunuzun her satırı için stili ve konumu yönetmenizi sağlar. Hedeflerinize önceden yüklenmiş kütüphaneden uygun, kendi oluşturulan SVG görüntüsünüzü kullanan veya mevcut bazı kaynaklardan indiren bir simge bulmanız gerekmez.
Elementor Widget’ı kullanarak animasyonlu logo, ürün sunumu, bir eylem bloğu, bize ulaşın düğmesi veya diğer göz alıcı site öğelerini ekleyebilirsiniz. SVG animasyon eklentisi herhangi bir WordPress sitesi için yararlı olabilir ve daha çekici ve akılda kalıcı hale getirmeye yardımcı olabilir. SVG’nin hem animasyon hem de tek tek parçaları için esnek ayarlar, temanızın stillerini izleyerek benzersiz bir sonuç almanıza ve görüntülemenize olanak tanır.
SVG animatörüne başlamanızın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
ElementorCustom SVG Desteği için SVG Simge Animasyonunun Özellikleri
Özelleştirilebilir yol renkleri
5 şablon dahil
Animasyon süresinin özel ayarı
Viewport ve Autostart’ta Hover’da Animasyona Başlayın, Tıklayın
SVG’ye bir bağlantı ekleyin
Özelleştirilebilir ofset-x/y
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Elementor 2.5 ve daha yüksek için mükemmel
SEO Dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5’e kadar test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahildir. Eklentinin animasyon türü, animasyon gecikmesi ve süreye göre yapılandırma için basit ayarları vardır. Özel bir renk, genişlik, X/Y’yi ofset veya her yol için döndürebilirsiniz. Tüm SVG animasyonu için aynı ayarlar da kullanılabilir ve benzersiz bir sonuç elde etmek için Box-Shadow ve CSS filtresini de ayarlayabilirsiniz.
Elementor için SVG animasyonu, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

SVG Animation for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Tuval eklentisi, Element eklentisi, Simge eklentisi, Gösterim eklentisi, İmaj eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.5’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.5'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-596

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews