Sticky Navigation Menu for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Sticky Navigation Menu for Elementor / Elementor için Yapışkan Navigasyon Menüsü WordPress Eklentisi
Floater, Elementor için herhangi bir web sitesi sayfası için bir şamandıra veya yapışkan menü eklemek için bir WordPress eklentisidir. Eklenti, kullanıcıların her zaman parmaklarının ucunda olacağı, gerekli bilgileri hızlı bir şekilde elde etmelerine yardımcı olacak ve böylece kullanıcı deneyimini geliştirmelerine ve dönüşümleri kolayca artırmalarına yardımcı olur. Ayarlarda bulunan çeşitli konumlara sayfaya sınırsız sayıda yüzen menü yerleştirebilirsiniz. Esnek duyarlılık ayarları, farklı cihazlar için bloğun görüntülemesini yönetmenizi sağlar.
Araç, yapışkan blokta normal bir WordPress menüsü veya özel menü öğeleri kullanmanıza olanak tanır. Bu seçeneklerin her birinin benzersiz bir sonuç elde etmek için bir dizi ayrıntılı ayar vardır. WordPress menüsünü kullanmak, üst veya alt konumları seçerek veya x veya y ekseni boyunca ofsetleyerek alt menü ekran konumunu özelleştirmenizi sağlar. Alt menü animasyonunu ayarlayın, gösterge için kendi simgeni yükleyin. Ek çabalar olmadan harika bir çok seviyeli menü alın. Özel bir menü türü ile, menü öğesi başlıkları yerine/birlikte herhangi bir simge kullanılabilir ve her öğe ayrı olarak şekillendirilir.
Floater eklentisi, geçiş menüsünü ne zaman göstereceğinizi ve ekranını ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmeyi önerir. Açık veya kapatmak için Font Awesome Kütüphanesi’nden simgeleri seçin, animasyon türünü ve ürün tarafından sağlanan diğer ayrıntıları belirtin ve hızlı ve harika yapışkan navigasyonun tadını çıkarın.
Floater’a başlamanızın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Eklenti, masaüstü/mobil menü ve alt menü için basit ayarlara sahiptir. Farklı unsurlar için boyut, tipografi, renk, arka plan, sınır ve diğer şeyleri yönetebilirsiniz. Normal, Havyolu veya Aktif gibi farklı menü öğeleri için çeşitli stiller uygulamak mümkündür.
Elementor için Floater, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
ElementorSupports için Floater eklentisinin özellikleri sekiz yapışkan menü konumu
Özelleştirilebilir mobil menü
Alt menü göstergesi için simgeler veya resimler ekleme
Yatay veya dikey düzeni destekler
Özel Menü Öğeleri
Bir alt menü ekran konumunun esnek ayarları
Herhangi bir cihaz için duyarlı ve arkadaş canlısı
Bir sayfa ve sitede herhangi bir yerde birden fazla gezinme
Font Awesome Icon Desteği
Font Awesome Icon Seçici Entegre
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar vb.
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sticky Navigation Menu for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Genişletmek eklentisi, Sabit eklentisi, Batmadan Yüzmek eklentisi, Menü eklentisi, Menü eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-444

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews