Star Rating for WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

Star Rating for WordPress / Yıldız Derecelendirmesi WordPress Eklentisi
Bu eklenti, bir yazı, sayfa veya ürün olsun, her WordPress girişi için derecelendirmeler oluşturabilir ve kaydedebilir. Destek Arama MicroData, ayarlarda bir düğmeyi tıklayarak Google sayfalarındaki eklentinin konumunu ve görünürlüğünü geliştirmenizi sağlar. Esnek ayarlar, herhangi bir kapasitenin 3 yıldız, 5 yıldız, 10 yıldız ve hatta 12 yıldız derecesini oluşturmayı mümkün kılar. ve elbette, önceden tanımlanmış simgelerin büyük kitaplığından herhangi bir simge seçin veya hatta derecelendirme için kendi SVG simgeni yükleyin.
Eklenti, bir IP’den özelleştirilebilir oy sınırı nedeniyle hile yapmaktan tamamen korunur. Buna ek olarak, sonuçların dağıtılmış bir şekilde çatladığı için, yıldız derecelendirme WordPress eklentisinde puanlama sistemini aldatmak mümkün değildir. WordPress Core güncellemelerine dikkat ediyoruz ve eklentilerimizi düzenli olarak güncelliyoruz. Böylece eklentinin WordPress’in en son sürümüyle tamamen işlevsel olduğundan emin olabilirsiniz.
Yıldız derecelendirmesinin özellikleri WordPress PlugInstOmize edilebilir Simgelerin, Renklerin ve Düzenin Boyutu
Derecelendirme işaretleri ve arayüzü yüklemek için büyük simge kitaplığı ve özel SVG simgesini kullanın
Bir IP’den Özelleştirilebilir Oylama Sınırı
Google arama sonuçlarındaki en iyi konumlar için schema.org işaretlemesi dahil
Eklentiyi önceden tanımlanmış konumlardan birine yerleştirin veya kısa kodu herhangi bir yerde kullanın
WordPress yayınları, sayfalar ve ürünler için mükemmel
Ön uçta ve (veya) WordPress yönetici alanında sonuçları görüntüleme
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
Tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
RTL yönü için mükemmel
1’den 12’ye ayarlanabilir derecelendirme kapasitesi (yıldız numarası)
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Vanilya javascript, jQuery olmadan
Gutenberg uyumlu
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
% 100 SEO dostu
Kullanımı ve özelleştirmesi kolay
Modern kullanıcı arayüzü
Herhangi bir WordPress Varlığı için Ödevler: Kategoriler, Tek Sayfa, Kullanıcı Rolleri, Cihazlar ve daha fazlası
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon Alıcıları için Destek Eklentisi Bağlamanın Esnek Yapılandırması Eklentiyi yalnızca istediğiniz WordPress sayfalarında ve kullanıcısı seçtiğiniz gruplar için görüntüler. Derecelendirme sonuçları hem arka uçta hem de sitenin ön ucunda görüntülenebilir veya tamamen gizlenebilir.
Yıldız Derecelendirme WordPress eklentisi, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir. ve bu, web sitenizin blog, sözlük, portföy, kurumsal web sitesi, e -ticaret projesi, yaratıcı ajans, gayrimenkul listesi, kişisel CV, bir restoran, perakende şirketi, küresel medya ajansı veya dergisi gibi benzersiz içeriğe sahipse önemlidir. Yıldız derecelendirme WordPress eklentisi için uyumluluk kısıtlaması yoktur. Eklenti herhangi bir WordPress temasıyla çalışabilir. Bu nedenle, bir eklenti satın alırken, Avada, Jüpiter, Betheme, The7, FlatSome, Enfold, vb.
Kurulum pürüzsüz ve sadece birkaç saniye sürer. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.
Değişim yeri
1.1.4 – 23 Nisan 2020 Engelli derecelendirme ile şema işaretlemesi ile ilgili sayı 1.1.1.1.1.1.3 – 25 Mart 2020 Eklentiye girme ayarları 1.1.1.2 – 10 Mart 2020
Sabit Özel Gönderi Türleri Sorunu
Küçük Kod İyileştirmeleri1.1.0 – 5 Mart 2020 Özel Gönderi Türleri Desteği
Derecelendirme Boş olduğunda Yapılandırılmış Veriler için Derecelendirme Sayısı 1.0.1 – 10 Ocak 2019 Birden fazla sekmeden oylama ile ilgili sayı 1.0.0 – 21 Aralık 2019

Star Rating for WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Beğenmemek eklentisi, Beğenmek eklentisi, Aşk eklentisi, Sayfa eklentisi, Değerlendirme eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-649

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews