Smart One Page – Addon For WPBakery Page Builder WordPress Eklentisi

Açıklama

Smart One Page – Addon For WPBakery Page Builder / Akıllı Bir Sayfa – Wpbakery Page Builder için Addon WordPress Eklentisi
Bir Sayfa Basic (Beeteam368 tarafından geliştirildi) ve FullScreen Scrolling (FullPage.js) Tek Tıklamalı Tam Örnek Veri (20+ Demo) Ana Navigasyon Menüleri ve Özel Menüleri (Açılır Modu) Destek 700+ Google FontSunlimited Renk (Arka Plan Rengi, Ayırıcı,. Menü öğesi Hover, Menü Öğesi Aktif?) Ana Gezinme (Destek Retina Logosu) Logo Görüntüsü Fontawesome Icons & Image ImagsSmart Yapışkan NavigationUnlimed Renk (Arka Plan, Ayırıcı, Menü Öğe Hover, Menü Öğesi Aktif mi?) Logo Görüntüsü Yapışkan Navigasyon (Destek Retinası Logo) Destek Fontawesome Icons & Image IconsBehavior: Yalnızca sayfa aşağı ve geçtiğinde görünür PageBehavior: Yalnızca sayfa kaydırıldığında görünür. Öğe Grover, Öğe Aktif?) Destek Araç İpucu (700+ Google Yazı Tipleri) Fontawesome Icons & Image Imons Imonsly HTML5 & CSS3 Destek100% Duyarlı DesignMobile MenuUnlimited Renk (Arka Plan Rengi, Ayırıcı, Madde Hover, Öğe Aktif?) Tüm mobil cihazlarla uyumludur (Mobil , tablet) Hamburger menü menü menüsü – Konum: Leftamburger Menü – Konum: Righthamburger menüsü – FullPage Scrollingall demoları… Diğerleri tam ekran modesupport HTML5 Video arka plan (MP4, OGV, Webm) Destek Youtube Video Arka Plansusupport Partyon Parkap Arka Plan (Down) Image Partysupport Partyoner Tam Seçenekler) Görünürlük (70+ efekt) İçerik animasyonunu Destekliyor CSS (11 stil? Sınırsız Renk ve Arka Plan Rengi) İleri (Önceki) öğe efekti (jQuery hafifleme? Özel hız [milisaniye içinde]) her bir ItemCustom İçerik Genişliği ve Bootstrap kapsayıcısı (mobil, tablet, masaüstü) özel içerik dolgu (mobil, tablet için tam yükseklik modunu destekleyin , masaüstü) daha fazla buttonand aşağı kaydır?

Smart One Page – Addon For WPBakery Page Builder WordPress Eklentisi; eklentisi, Fullpagejs eklentisi, İniş eklentisi, Navigasyon eklentisi, Bir eklentisi, Navigasyon eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.6’ya kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.6'ya kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-570

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews