Single Property – Real Estate Theme WordPress Teması

Açıklama

Single Property – Real Estate Theme WordPress Teması, Tek mülkiyet temamızı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz, 4 ev sayfası yazlık, villa, lüks yazlık ve varsayılan bir seçim sunuyor. Real Home, iç planınızı, dış planınızı ve binanın kat planınızı göstererek gayrimenkul mülklerinizi tanıtmak için şaşırtıcı seçenekler sunar.
Aşağıda, yapabileceğiniz birkaç örnek var, kendi fikirlerinizi ekleyecek seçeneklerimiz var veya park yeri gibi satış noktası seçeneklerine, konumlara yakın vb.
Dış Plan: Mutfak, yatak odası, salon ve çalışma odası gibi mevcut oda sayısı ile birlikte yüzme havuzlarının, balkonun ve mülkün alanı gibi dış planın ayrıntılarını gösterebilirsiniz.
İç Plan: İç Plan, odaların boyutlarını, 12 × 10 metrekarelik, yemek, banyo ve yatak odası boyutları ölçen yemek odası gibi metrekarelik olarak vermektedir.
Kat Planı: Kat planı, binanın toplam yerleşik alanını, binayı, sahip olduğu zemin sayısını ve yerleşik alanı tasvir eden bir çizim ile vermektedir.
Portföy: Mülkünüzü, mülkün görüntüsünü içeren cazip portföy düzenlerinde ve mülkün alan, zemin, yatak, garaj ve banyolar gibi dikkat çekici özelliklerini içeren çekici portföy düzenlerinde görüntüleyin. Kaydırıcılar kullanılarak, farklı yerlerin bu özellik listeleri görüntülenebilir.
Ayrıntılar sayfası: Görünüm düğmesine tıklamak, daha fazla resmin ve özelliğin derinlemesine açıklamanın görüntüleneceği özelliğin ayrıntıları sayfasına götürür.
Video ekranı: Pazarlama aracınıza güçlü bir ek, mülkünüzü video olarak görüntülemek için harika bir HD video seçeneğini entegre ederek sağlanır. Video, dünya çapında bir kitleye ulaşabileceğiniz mükemmel bir yaşam tarzı, ambiyans ve mülkünüzün en iyi özelliklerini gösteren mülkünüzün rehberli bir turuna götürecektir.
Unutmayın, tek mülk bir yaşam tarzı satmanıza yardımcı olur!
Google haritası, mülkünüzü ve mülkünüz arasındaki okullar, süper pazar, klinik, evcil hayvan bakımı ve spor kulübü gibi yerlere olan mesafeyi, konum ve ortak olanaklara kolay erişim hakkında bir fikir vererek uygun şekilde sergilenebilir. .
Gayrimenkul listelerinizden satın alan memnun müşterilerden herhangi biriyle konuşabileceğiniz düşünceli bir referans bölümü yer almaktadır. Tek mülkiyet teması, emlak haberleriniz hakkındaki görüşlerinizi ve bilgilerinizi ifade etmek için oldukça harika bir blog bölümü sunar.

Single Property – Real Estate Theme WordPress Teması; WPML WordPress Teması, WooCommerce WordPress Teması, Visual Composer WordPress Teması, Ajan WordPress Teması, Apartman WordPress Teması, Evler WordPress Teması, Evler WordPress Teması, Liste WordPress Teması, Emlak WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WPML, WooCommerce, Visual Composer

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1646

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews