Recibo – Restaurant / Food / Cook WordPress Teması

Açıklama

Recibo – Restaurant / Food / Cook WordPress Teması, RECIBO – Duyarlı restoran WordPress teması, restoran, bar, yemek pişirme, yemek blogu, fırın, yemek tarifi, şaraphane web siteleri için en iyi WordPress temasıdır. Food Post tipi, yemek menüsü, liste şefleri için personel, rezervasyon formu (ayrıca açık tablo eklentisini destek) gibi gerekli özelliklerle birlikte gelir. Bu tema, pazardaki diğer birçok restoran temasından özeldir. Her gıda için bilgi doldurmanızı sağlayan gıda tek direğine sahiptir. Örneğin, malzemeler listeleme, pişirme süresi, pişirme seviyesi, derecelendirme. İsterseniz yemek tarifleri de koyabilirsiniz. Ancak, tek yazı gıda istemiyorsanız, yönetici panelinde de kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Recibo, Goodlayers sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Drag-drop yeteneği kullanarak sayfalar oluşturmanıza izin veren güçlü bir araçtır.
Master Slider da bu temaya dahildir. Sürükleme damla yeteneğini kullanarak Slider’ın öğelerini kolayca yönetmenizi sağlar ve zaman çizelgesini geçiş dönemini kontrol etmek için de kullanabilirsiniz.
3 Gıda Düzenleri
Desteklenen Tablo Rezervasyon Eklentisi
Desteklenen etkinlik takvimi eklentisi
WPML eklentisi desteklendi
Özel Woocoommerce ürün düzenleri
Sayfa oluşturucu
Ücretsiz 19 $ Value Master Slider
Tam ekran kaydırıcı, tam genişlikte kaydırıcı, kutulu kaydırıcı
Başlıkta Sosyal Bağlantı
Goodlayers İthalatçısı – Sadece birkaç adımla, sitenizi demo sitesi gibi çevirebilirsiniz. Size öğretmek için adım adım bir videomuz var.
Sayfa Oluşturucu Ayarı Kısayol Düğmesi – Yalnızca tek bir tıklama ile, ana sayfa, ana sayfa kırmızı, ana sayfa altın, iletişim sayfası, rezervasyon sayfası, bizim hakkında sayfa oluşturucu ayarına sahip olabilirsiniz. – Paralaks/Renk Bölümü – İstediğiniz bölümde paralaks arka planı olabilir. Ayrıca paralaks hızını ayarlayabilir veya sabitleyebilirsiniz.
Açılış Sayfası Şablonu – Üstbilgi, altbilgi veya her ikisini de devre dışı bırakma seçenekleri.
Sınırsız Renk – Sitenizi renk seçenekleriyle ihtiyacınız olan her şeye çevirebilirsiniz. Hemen hemen her renk öğesini değiştirebilirsiniz.
Müthiş Kısa Kodlar – Kesinlikle web sitenizi güçlendirecek birçok yararlı kısa kod entegre ettik.
Her paralaks/renk bölümü için özelleştirilebilir cilt – Paralaks bölümünü kullanırken, yazı tipi rengini veya bağlantısını değiştirmeniz gerekebilir. Yönetici paneli aracılığıyla özel cilt oluşturmanıza ve paralaks bölümüne kolayca atamanıza izin verilir.
Kenar çubuğu boyutu özelleştirilebilir – Kenar çubuğunun genişliğini yönetici paneli üzerinden kolayca ayarlayabilirsiniz. Sizin için 5 seçeneğimiz var. %16,%25,%33,%41,%50. Ve her iki kenar çubuğu düzeni için% 25,% 33.
Ölçeklenebilir Konteyner – Piksel olarak herhangi bir genişliği sitenize ayarlayabilirsiniz.
Yüzen navigasyon
Kutulu/Tam Genişlik Düzeni
WooCommerce Dostu – Birçok WooCommerce’in unsurlarını minimal, modern tasarıma dönüştürüyoruz.
Mega Menü-Yerleşik mega menümüzle artık bunun için eklenti satın almanız gerekmiyor.
Tamamen duyarlı – Bu tema, büyük telefonlar ve tabletler arasında kusursuz görünüyor ve çalışıyor.
Post formatı
Google yazı tipi
Sınırsız kenar çubuğu
Yazı tipi yükleyicisi
Tema özelleştirici
Retina Hazır
Font harika
Optimize edilmiş kod ve SEO
Kısa Kodlu Jeneratör
Referans
3 Gıda Düzeni – Liste, Modern, Izgara
4 Blog Stili – Sütun, Orta, Dolu, Duvarcılık

Recibo – Restaurant / Food / Cook WordPress Teması; WPML WordPress Teması, Fırın WordPress Teması, Çubuk WordPress Teması, Kahvaltı WordPress Teması, Kafe WordPress Teması, Kantin WordPress Teması, Aşçı WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WPML

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1558

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews