Progress Ads – WordPress Adsense & Banner Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Progress Ads – WordPress Adsense & Banner Plugin / İlerleme Reklamları – WordPress Adsense ve Banner WordPress Eklentisi
WordPress’te YouTube ve Mobil Uygulama Stili Reklam Ekran Formatı! WordPress Progress Reklam eklentisi ile, kullanıcılarınıza reklamlar gösterirken kazançlarınızı kolayca artırabilirsiniz. Easy Editor ile adSense reklamlarınızı, YouTube videolarınızı, kısa kodları ve daha fazlasını kullanıcılarınıza gösterebilirsiniz.
ÖZELLİKLER
İlerleme çubuğu – Web sitenizi farklı ilerleme çubuklarıyla istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.
Modal Kutusu – Reklamları, iletişim formlarını, posta formlarını ve özel kodları görüntüleyebilirsiniz… Zengin metin düzenleyicisi, kısa kodlar, HTML kodları ve videolar gibi içeriklerle uyumludur.
Reklam bekleme süresi – YouTube’da olduğu gibi, reklam bitene kadar beklemeliyiz. Bu özelliği sitenize eklemeye ne dersiniz? Kurduğunuz süre boyunca ziyaretçileriniz reklamlar görecek ve bittiğinde reklamı atlayarak sitenize erişebilirler.
AD Ekran Frekansı – AD ekran frekansı ile, sitenizde reklam gören bir ziyaretçi artık ayarladığınız süre için reklamları görmeyecektir. Örneğin, bir ziyaretçi reklamı gördükten sonra 30 dakika boyunca herhangi bir modal kutu (AD) görmez.
Gönderi türü özelliği – Bu özellik, web sitenizde bulunan tüm yayın türlerini tanır. Eklentiyi istediğiniz yazı tipinde etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Bu özellik tüm eklentilerle çalışır. Öznoğin: WooCommerce ürün sayfaları, BBPress forumları veya diğer tüm eklentiler.
Oturum açmış kullanıcılar için reklamları devre dışı bırakın-bu özellik ile oturum açmış kullanıcılar için reklamları kapatabilirsiniz. Üye sayısını artırabilirsiniz!
Profesyonel WordPress Editor – Reklam alanınızı WordPress Editor’da istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Editör diğer eklentilerle tamamen uyumludur. Kısa modeller ve HTML kodları ekleyebilirsiniz. Ayrıca AdSense kısa kodları ve varyantları ile tamamen uyumludur.
Kısa kodlar – Kısa kodlarla% 100 uyumludur. Reklam alanına herhangi bir kısa kod ekleyebilirsiniz.
Tüm eklentiler ve temalarla uyumlu – bu eklenti tüm eklentiler ve temalarla uyumludur. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz!
Yalnızca JavaScript – Bu eklenti saf JavaScript ile kodlanmıştır. Bu özellik ile siteniz yavaşlamayacak ve hızlı çalışıyor!
Stiller – Eklentideki stil ayarları ile ilerleme çubuğu rengini, stilini ve yüksekliğini değiştirebilirsiniz; Modal kutu (AD açılır) arka plan rengi, alan, düğme rengi ve metin.
Diller (WPML ve POEDIT) – Bu eklentiyi herhangi bir dile kolayca çevirebilirsiniz.

Progress Ads – WordPress Adsense & Banner Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Adsense eklentisi, WordPress eklentisi, Seo eklentisi, Geri Sayım eklentisi, Google eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-525

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews