Post Custom Templates WordPress Eklentisi

Açıklama

Post Custom Templates / Özel Şablonlar Gönder WordPress Eklentisi
Özel tek yazı şablonları oluşturun
Tek gönderileriniz için güzel bir özel şablon oluşturmak istiyorsanız, bunun için mükemmel bir araçtır. Artık kod, dosyalar, pahalı geliştiricilerle uğraşmaya gerek yok.
Zamandan ve paradan tasarruf edin 1 dakikadan az bir süre içinde yapın!
18 Kullanmaya Hazır Şablonlar
Eklenti, Canlı Önizleme Demo sitesini kontrol edebileceğiniz 18 kullanıma hazır şablonla birlikte gelir. Ayrıca istediğiniz kadar özel şablonlar oluşturabilirsiniz.
Temanızın şablonunu değiştirin
Temanın şablonunu yeni oluşturduğunuz şablonla değiştirmek tek bir tıklama gerektirir. Bunu şunlar için yapabilirsiniz: tüm yayınlar.
Kategori için tüm yayınlar.
Her gönderi ayrı ayrı: Kod veya dosyalarla uğraşmaya gerek yoktur.
Şablonlarınıza ekleyebileceğiniz öğeleri gönderin
Şablonlarınıza hangi öğeleri ekleyebileceğiniz öğeler:
Medya Sonrası
Meta öğeleri
Gönderi Açıklama
Galeta unu
Sosyal simgeler sonrası
Önceki/Sonraki Nave Post
İlgili Mesajlar
WordPress Yorumları
Facebook Yorumları
İncelemeler sonrası
Sekmeler Gönder
Post Alanlar
Yazar Bilgi Gönderi
Bölücü
Reklamlar kısa kodu
Sidebarspost Meta-Yeniden düzen, simge veya metin etiketleri, yatay veya dikey görünüm
Meta sonrası öğeler-kategoriler, etiketler, yazar, tarih, yorumlar, ziyaret sonrası yeniden düzenlenebilir. ve görmek istemediğiniz her şey devre dışı bırakılabilir. Tüm sürükleme ve damla.
Standart yatay görünüm dışında, meta sonrası öğeler dikey olarak görüntülenebilir. Etiketler yerine simgeleri de görüntülemeyi de seçebilirsiniz. Stil ve hizalama da mevcuttur.
5 Medya Posta Türü
Gönderileriniz için varsayılan WordPress özellikli görüntü işlevselliğini kullanabilirsiniz. Peki ya standart görüntü yerine bir video, bir kaydırıcı veya bir SoundCloud almak istiyorsanız?
Ardından OTW Medya Türlerini kullanın – resim, kaydırıcı, YouTube videosu, Vimeo Video, SoundCloud. Medya daha sonra yayınlarınızda görüntülenir.
Eklenti seçeneklerinde ortam genişliğini, yüksekliğini, formatlarını ayarlayabilirsiniz. Görüntüleriniz için SEO performansını artırmak için otomatik olarak ALT ve başlık etiketleri ekleyebilirsiniz.
Işık kutusu sonrası
Evet, lighbox’ları etkinleştirebilirsiniz. Medyaya bir tıklama daha sonra medyayı bir ışık kutusunda açar. Eklenti seçeneklerinde, ışık kutuları için ortam genişliğini, yüksekliğini, biçimlerini ayarlayabilirsiniz.
Sekmeler Gönder
Evet, artık yayınlarınızda sekmeler olabilir. Başlık ve içerik içeren sınırsız sayıda sekme ekleyin. Gerekirse içeriğe biraz HTML ve kısa kod ekleyin.
İncelemeler sonrası
Evet, artık yayınlarınızda incelemeler yapabilirsiniz. Sınırsız sayıda inceleme ekleyin.
Sosyal benzer ve paylaşma düğmeleri
Trafiği artırın! Sosyal paylaşım seçeneklerini etkinleştirin. Çeşitli benzer ve paylaşım düğmeleri arasından seçim yapabilirsiniz veya gelenekinizi bir kez koyabilirsiniz.
Facebook Yorumları
Trafiği artırın! Yayınlarınızda Facebook yorumlarını etkinleştirin. Kurulum kolaydır ve zaman almaz. Evet, bu eklenti tek yayınlarınıza Facebook yorum işlevlerini ekleyecektir.
İlgili Mesajlar
Diğer yayınlara da trafiği artırabilmeniz için her gönderi altındaki ilgili yayınları görüntüleyin. İlgili Gönderi Kriterlerini seçin: Kategoriye göre, etiketle veya seçilmiş. Sandiled, her yayın için ilgili yayınları manuel olarak seçmenize olanak tanıyan bir seçenektir.
Post Alanlar
Gönderi alanları yayınlarınıza ek bilgiler eklemek için kullanılabilir. Sınırsız sayıda post alanı ekleyin.

Post Custom Templates WordPress Eklentisi; eklentisi, Postalamak eklentisi, Şablon eklentisi, Gelenek eklentisi, Sürükle Bırak eklentisi, İnşa Etmek eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.9’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-882

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews