PerfBoost Scheduled Plugin Manager, Boost WP Speed WordPress Eklentisi

Açıklama

PerfBoost Scheduled Plugin Manager, Boost WP Speed / Perfboost Planlanmış Eklenti Yöneticisi, Wp Hızını Artırın WordPress Eklentisi
### Yavaş WordPress siteleri daha yüksek hemen çıkma oranlarına ve daha az dönüşüme sahiptir.
Bu eklentiyi kullanarak yüksek sıçrama oranları ve daha az dönüşümle mücadele edebilirsiniz!
### Bu eklenti ile ne yapabilirsiniz?
Perfboost Programlı Eklenti Yöneticisi – WordPress için WordPress Performans Eklentisi Bound Edge Automatic eklenti yöneticisidir. Diğer boş eklentileri devre dışı bırakarak ve sadece ihtiyaç duyulduklarında etkinleştirerek web sitenizin performansını artıracaktır.
Perfboost Programlı Eklenti Yöneticisi – Boost WordPress Performans Eklentisi, sayfa yöneticisinin, diğer eklentilerin ne zaman etkinleştirilmesi gerektiği ve ne zaman devre dışı bırakılması gerektiği konusunda dinamik olarak kurallar oluşturacak kurallar ayarlamasını sağlar. Bu eklentiyi kullanabileceğiniz birkaç farklı yol vardır: otomatik olarak, günlük bir programa dayanarak
Otomatik olarak, yeni bir yayın yayınladığınızda. Ayrıca eklentinin ne kadar süre etkinleştirilmesi gerektiğine dair bir zaman aşımı da ayarlayabilirsiniz
V1.0.1 Güncelleme: Otomatik olarak, sayfa bazında – Sitenizden yalnızca belirli URL’lerde/ yayınlarda/ sayfalarda eklentileri etkinleştirin veya devre dışı bırakın ### eklentiden daha fazlası
Perfboost eklentisini basitlik göz önünde bulundurarak geliştirdik. Tüm bu optimizasyonları kendi sitelerimizde kullanıyoruz ve şimdi onlara sahip olmanız için kolay bir yol sağlamaktan heyecan duyuyoruz! Performans optimizasyonları karmaşık olmamalı ve bu nedenle sitenizdeki her eklenti tek bir tıklamayla etkinleştirilebilir/devre dışı bırakılabilir.
Bu eklentinin sitenizi hızlandırmaya yardımcı olmasının ana yolu, sitenizde kullanılamayabilecek diğer eklentileri devre dışı bırakmaktır. Örneğin, sitenizde sosyal ağlarda yayınladığınız yeni yayınları yayınlamak için bazı eklentileriniz olabilir. Bunlar yalnızca yeni yayınlar yayınladığınızda etkinleştirilir. Bunlar, geri kalanında kolayca silinebilir ve yalnızca yeni bir yayın yayınladığınızda otomatik olarak etkinleştirilebilir. Etkinleştirilmiş eklentileri sınırlayarak hızlı ve çabuk bir web sitesi sağlayabilirsiniz.
Bu eklentiye bir başka dikiş, WordPress sitenizi daha da hızlandırmanıza yardımcı olmak için Perfboost eklentisine sürekli olarak yeni özellikler eklediğimizdir! Web sitenize bir performans artışı getirmek bizim işimizdir.
Gereksiz CSS/JS dosyaları yüklenmediğinden, bu eklenti sayfa boyutunu azaltacaktır. Ayrıca, toplam HTTP isteği sayısını azaltarak web sitenizi% 90’a kadar daha hızlı hale getirecektir.

PerfBoost Scheduled Plugin Manager, Boost WP Speed WordPress Eklentisi; eklentisi, Hızlı eklentisi, Gtmetrix eklentisi, Optimizasyon eklentisi, Optimize Etmek eklentisi, Sayfa eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-441

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews