Opus – Multipurpose Business WordPress Teması

Açıklama

Opus – Multipurpose Business WordPress Teması, Aylar süren sıkı çalıştıktan sonra, en son WordPress temamızı Opus’u sunmaktan gurur duyuyoruz. Neredeyse sınırsız miktarda farklı ve benzersiz sayfa düzeni oluşturmanızı sağlayan benzersiz, çok amaçlı bir temadır. Opus’un ne kadar güçlü olduğunu gösteren birkaç benzersiz derme/mizanpaj hazırladık. Bu, sayfa oluşturucu blokları ve kısa kodların geniş bir kombinasyonu ile mümkündür. Tüm önceden yapılan şablonlar tek tıklamalı demo ithalatçımızda mevcuttur. Bu, 5 dakikadan daha kısa bir sürede herhangi bir düzen ve hazır olacağınız anlamına gelir.
Mutlaka görülmesi gereken etkiler içeren duyarlı (mobil dostu) veya tam genişlikli bir kaydırıcı oluşturun ve bu arada SEO optimizasyonunuzu (tüm içerikler her zaman arama motorları için okunabilir) saklayın veya oluşturun. Sayfadaki her nesne için özel geçiş/animasyon yığınlarına bakın! Bu kaydırıcıyı, ihtiyaçlarınıza göre uygun sürükleme ve geri uçuşumuzla özelleştirin.

Opus – Multipurpose Business WordPress Teması; İşletme WordPress Teması, Kurumsal WordPress Teması, Yaratıcı WordPress Teması, E -Ticaret WordPress Teması, Pazar WordPress Teması, Çok Amaçlı WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WordPress

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1537

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews