Nepayatri – Tour & Travel Multipurpose Template Web Teması

Açıklama

Nepayatri, otel, uçuş ve tur rezervasyonları sunmak için kendi seyahat rezervasyonu web sitenizi kolay ve etkili bir şekilde oluşturmanızı sağlayan duyarlı, çok amaçlı bir seyahat rezervasyonu sitesi şablonudur. Kullanımı ve özelleştirmesi kolay, tasarım ve kod kalitesi, duyarlı, yaratıcı kaydırıcılar, esneklik, tonlarca önceden yapılmış sayfa, çoklu blog seçeneği duyarlı ve hızlı destek – bunlar bizi kalabalıktan öne çıkarmak için olağanüstü özellikler ve kalite.
Bu şablon, web sitenizi daha güzel hale getiren pürüzsüz animasyon, temiz özellikler, modern ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. Bu şablon, blog gecesi ve ışık modu bölümü ile birlikte daha çekici ve dinamik hale getirmek için paralaks görüntü efektleri ve CSS animasyonları ile HTML5 ve CSS3’te inşa edilmiştir.

Nepayatri – Tour & Travel Multipurpose Template Web Teması ; Macera web tasarım görseli, Sahil web tasarım görseli, Dolaşmak web tasarım görseli, Uçuş web tasarım görseli, Tatil web tasarım görseli, Balayı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-162

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews