Navigation Menu for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Navigation Menu for Elementor / Elementor için Gezinme Menüsü WordPress Eklentisi
Menuar, Elementor’un web sitesi sayfanızdaki herhangi bir yere duyarlı menü blokları eklemesi için bir WordPress eklentisidir. Bu, çeşitli tıklamalarda yatay veya dikey navigasyon alanları almanın kolay bir yoludur. Basit ayarlar aracılığıyla farklı cihazlar için menünün görüntülenmesini yönetebilirsiniz. Mobil için geçiş simgesini seçin ve konumunu belirtin, bir logo yükleyin veya menü arka planını ekleyin, web siteniz için kullanıcı dostu ve benzersiz mobil, tablet veya masaüstü gezinme oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey vardır.
Widget, üst veya alt konumları seçerek veya x veya y ekseni boyunca dengeleyerek alt menü ekran konumunu özelleştirmenize olanak tanır. Alt menü animasyonunu ayarlayın, gösterge için kendi simgeni yükleyin. Ek çabalar olmadan harika bir çok seviyeli menü alın. Menuar eklentisi, birkaç menü konumu eklemek ve bunları site stilinize ve ihtiyaçlarınıza göre yapılandırmak için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Navigasyondaki kategorileri kullanarak, onlara eklenen yayın sayısını görüntüleyebilirsiniz. Öğe WooCommerce kategorisini de destekler.
Menuar’a başlamanızın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Eklenti, masaüstü/mobil menü ve alt menü için basit ayarlara sahiptir. Farklı unsurlar için boyut, tipografi, renk, arka plan, sınır ve diğer şeyleri yönetebilirsiniz. Normal, havada veya aktif gibi farklı menü öğeleri için çeşitli stiller uygulamak mümkündür.
Elementor için Menuar, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
ElementorCustomize Mobil Menü için Menuar Eklentisinin Özellikleri
Alt menü göstergesi için simgeler veya resimler ekleme
Yatay veya dikey düzeni destekler
Özel mobil menü logosu
Bir kategorideki gönderi sayısını görüntüleme
Bir alt menü ekran konumunun esnek ayarları
Herhangi bir cihaz için duyarlı ve arkadaş canlısı
Bir sayfa ve sitede herhangi bir yerde birden fazla gezinme
WooCommerce uyumluluğu
Font Awesome Icon Desteği
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar vb.
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Navigation Menu for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Genişletmek eklentisi, Yatay eklentisi, Sarkmak eklentisi, Megamenu eklentisi, Menü eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.6’ya kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.6'ya kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-535

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews