Multiple Vendor Rental Marketplace WP Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Multiple Vendor Rental Marketplace WP Plugin / Çoklu Tedarikçi Kiralama Pazarı WordPress Eklentisi
Bir kiralama pazar web sitesi oluşturmak istiyorsanız satıcı eklentisi siteniz için mükemmeldir. Bu eklenti, satıcıların kiralama hizmetlerini sitenizde göndermelerine olanak tanır ve onlardan bir görev kazanırsınız. Tedarikçi Kaydolduktan sonra, ön uçta kiralama hizmetleri hakkında ayrıntılar ayarlamalarını, sipariş durumunu takip etmeye devam etmeyi, satışları takip etmeye ve gelişmiş ayarları tutmaya destekleyen bir kullanıcı gösterge tablosu kullanabilirler.
Satıcı eklentisi WCFMThat tarafından desteklenmektedir.
Önemli: Bu eklenti, WooCommerce (ücretsiz), BRW Kiralama (https://codecanyon.net/item/brw-booking-rental-woocommerce-plugin/25913635) ve wcfm (ücretsiz) eklentiler yüklü ve WCFM (ücretsiz) eklentileri gerektiren bir eklentidir. Aktif.

Multiple Vendor Rental Marketplace WP Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Pazar eklentisi, Kira eklentisi, Wcfm eklentisi, Woocommerce eklentisi, Airbnb eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.6’ya kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, JS, LESS, CSS

Kontrol

Sürüm 5.6'ya kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-578

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews