Modal Popup Window for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Modal Popup Window for Elementor / Elementor için Modal Açılır Pencere WordPress Eklentisi
Elementor için MODALIer WordPress eklentisini kullanarak birkaç adımda modal bir pencere ekleyin. Amaçlarınızdan herhangi biri için bilgilendirici bir açılır pencere oluşturmanın hızlı ve kolay bir yoludur. Bu araçla ürünlerinizi tanıtın, teklif teklifleri, özellik duyuruları veya parlak açılır mesajlar aracılığıyla farklı bilgiler sağlayın. Bir sayfaya veya siteye eklenebilen farklı olaylar için modal pencerelerin sayısında bir sınır yoktur.
İçeriğinizin normal WordPress yayınları veya WooCommerce ürünleri, tek bir resim veya video ve Tinymce Editor ve diğerlerini kullanarak özel içerik gibi farklı kaynaklarını kullanabilirsiniz. Açılır pencereniz için mevcut tetikleyicilerden birini seçin. Modali widget ayrıca birkaç fare tıklamasında bir ışık kutusu ile bir görüntü galerisi oluşturmanıza izin verir. Ayrıntılı gezinme ayarları, modalın hızını, gecikmesini, animasyonunu ve diğer seçenekleri belirtmeye yardımcı olacaktır. Eklenti, her bir blok için benzersiz bir sonuç almanızı sağlayan içeriğin özelleştirilebilir bir düzen ekranını sağlar.
Modier WordPress eklentisine başlamanızın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Modalier çok esnek stil ayarlarına sahiptir. Farklı öğeler için metin, kaplama, düğmeler ve diğer şeyleri için renkleri, yazı tiplerini, arka planı, sınırları, kürekleri/kenar boşluklarını değiştirebilirsiniz. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementorunlimited benzersiz pop -up pencereleri için Modier eklentisinin özellikleri
3 açılır tetikleyiciyi destekler
WooCommerce ürününü destekliyor
Bir pencerenin her öğesi için esnek stiller
10 tür içerik kaynağını destekler
Özel İçeriği Destekler
Özel açılır çıkış düzeni
CSS görüntü filtresi dahil
Özelleştirilebilir İçerik Düzeni
5 Modalı Şablon içerir
Bir sayfada sınırsız açılır pencere
Duyarlılık Ekran Ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon BuyersModalier WordPress eklentisine destek dahil tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. TheOnline belgelerindeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Modal Popup Window for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Element eklentisi, Pazarlama eklentisi, İleti eklentisi, Aniden Belirmek eklentisi, Bildiri eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-367

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews