Miwlo – Landing Page HTML Template Web Teması

Açıklama

MIWLO – Açılış Sayfası HTML Şablonu, en son teknolojilerle oluşturulan ve temiz ve yorumlanan kodlanmış modern, temiz ve düz bir tasarımdır. Miwlo duyarlı bir şablondur. Çapraz tarayıcı desteklenir. Google Fonts, Bootstrap, HTML5 ve CSS3 ile yapılır.
Miwlo uygulama, saaS, yazılım, başlangıç, iş ve ajans için mükemmeldir. Miwlo, modern ve yaratıcı web sitesi oluşturmak isteyen devreye giriyor.
Şablon Özellikleri04 Yaratıcı Demo
Tamamen duyarlı
Modern ve Eşsiz Portföy
Modern renk varyasyonu
Temiz Tasarım
W3C geçerli HTML Dosyası
Çapraz Tarayıcı Desteği
Bootstrap çerçevesi
Taze ve Yorumlanan Kod
İyi belgeler
Ve çok daha fazlagoogle fontsnunito
Loranote: Tüm görüntüler yalnızca önizleme amacıyla kullanılır. Görüntüler şablonun bir parçası değildir ve ana satın alma dosyalarına dahil değildir.

Miwlo – Landing Page HTML Template Web Teması ; İniş web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Başlatmak web tasarım görseli, Uygulama web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Dijital web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-32

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews