Mediso – Corporate / One-Page Theme WordPress Teması

Açıklama

Mediso – Corporate / One-Page Theme WordPress Teması, Mediso, kurumsal, bir sayfa ve blog stili ile birleştirilen 3’ten 1 tema. Bu tema ile, sitenizi kolayca tek sayfalık web sitesine çevirebilir ve bu tek sayfalık özelliği sayfa oluşturucumuza birleştirebilirsiniz, tek sayfanızdaki sınırsız olasılıklardır. Bu tema yeni Goodlayers çerçevesi ile birlikte geliyor. Yeni sayfa oluşturucumuz her zamankinden çok daha iyi. Bu sayfaya ‘Paralaks/Renk/Fullwidth’ bölümü, daha iyi sütun/satır yönetimi gibi birçok harika özellik koyduk. Ayrıca demo sayfası düğmesini içe aktarma (ana sayfa, iletişim sayfası, sayfa, hizmet sayfası hakkında), mega menü, kutulu/tam stil, ölçeklenebilir kapsayıcı ve çok daha fazlası gibi birçok harika özellik koyduk… Sayfa Oluşturucu
Ücretsiz 18 $ Değer katmanı kaydırıcısı
Goodlayers İthalatçısı – Sadece birkaç adımla, sitenizi demo sitesi gibi çevirebilirsiniz. Size öğretmek için adım adım bir videomuz var.
Kolayca bir sayfa stiline dönün – Sayfa Oluşturucu Ayarı Kısayol düğmesi – Yalnızca tek bir tıklamayla, ana sayfa, Hakkımız, Hizmet, Bize Ulaşın 1, Bize Ulaşın 2 gibi sayfa oluşturucu ayarına sahip olabilirsiniz.
Paralaks/Renk Bölümü – İstediğiniz bölümde paralaks arka planı olabilir. Ayrıca paralaks hızını ayarlayabilir veya sabitleyebilirsiniz.
Arka plan bölümü olarak YouTube videosu – Açılış Sayfası Şablonu – Başlığı, altbilgiyi veya her ikisini de devre dışı bırakma seçenekleri.
Sınırsız Renk – Sitenizi renk seçenekleriyle ihtiyacınız olan her şeye çevirebilirsiniz. Hemen hemen her renk öğesini canlandırabilirsiniz.
Müthiş Kısa Kodlar – Kesinlikle web sitenizi güçlendirecek birçok yararlı kısa kod entegre ettik.
Her paralaks/renk bölümü için özelleştirilebilir cilt – Paralaks bölümünü kullanırken, yazı tipi rengini veya bağlantısını değiştirmeniz gerekebilir. Yönetici paneli aracılığıyla özel cilt oluşturmanıza ve paralaks bölümüne kolayca atamanıza izin verilir.
Kenar çubuğu boyutu özelleştirilebilir – Kenar çubuğunun genişliğini yönetici paneli üzerinden kolayca ayarlayabilirsiniz. Sizin için 5 seçeneğimiz var. %16,%25,%33,%41,%50. Ve her iki kenar çubuğu düzeni için% 25,% 33.
Ölçeklenebilir Konteyner – Piksel olarak herhangi bir genişliği sitenize ayarlayabilirsiniz.
Logo pozisyonu – sol, merkez, sağ
2 navigasyon stili. Kurumsal demo ve tek sayfalık demoda farklı olanı görebilirsiniz.
Navigasyon Pozisyonu – Sol, Merkez, Sağ (Kurumsal Stil)
Yüzen navigasyon
Kutulu/Tam Genişlik Düzeni
WooCommerce Dostu – Birçok WooCommerce’in unsurlarını minimum, modern tasarıma çeviriyoruz.
Mega Menü-Yerleşik mega menümüzle artık bunun için eklenti satın almanız gerekmiyor.
Tamamen duyarlı – Bu tema, büyük telefonlar ve tabletler arasında kusursuz görünüyor ve çalışıyor.
Post formatı
Google yazı tipi
Sınırsız kenar çubuğu
Yazı tipi yükleyicisi
Tema özelleştirici
Retina Hazır
Font harika
Optimize edilmiş kod ve SEO
Kısa Kodlu Jeneratör
Referans
Personel
4 Portföy Stili – Klasik, Klasik Olmayan Klasik, Modern, Modern Uzaysız
4 Blog Stili – Sütun, Orta, Dolu, Duvarcılık

Mediso – Corporate / One-Page Theme WordPress Teması; WooCommerce WordPress Teması, Kurumsal WordPress Teması, Yüzer WordPress Teması, Menü WordPress Teması, Paralaks WordPress Teması, Duyarlı WordPress Teması, Retina WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WooCommerce

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1577

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews