Maruthi Fitness – Fitness Center WordPress Teması

Açıklama

Maruthi Fitness – Fitness Center WordPress Teması, Göz kamaştırıcı bir spor ve fitness merkezi teması olan Maruthi temasına hoş geldiniz.
Maruthi, varsayılan, aerobik ve spor olmak üzere 3 göz kamaştırıcı demoda geliyor. Her demo, müşterilerinizin dikkatini tamamen çekeceğinden emin olan şaşırtıcı ana sayfalar sunar. Ev sayfalarının üç çeşidi de size fitness merkezlerinizi, spor kulüplerinizi, spor salonunuzu ve diğer fiziksel egzersiz odaklı sitelerinizi sergilemek için muhteşem düzen ve çekici kaydırıcılar sunuyor …
Varsayılan ev:
Varsayılan Maruthi ana sayfası benzersiz BMI hesap makinesini sunar. Boyunuzu CM ve KG’de yaş ve cinsiyetle birlikte girdiğinizde, sağlık endeksinizin net bir göstergesini veren BMI numaranızı alacaksınız. BMI dışında, ana sayfa size randevu rezervasyonu, fiyatlandırma tabloları, eğitmen profilleri, ücret yapısı ve bülten aboneliğinin yanı sıra siteye kaydolma formları gibi çeşitli modüller sunar. Maruthi, paketler, programlar, mağaza, hakkımızda, hizmetler sayfası ve bizimle iletişime geçme sayfası gibi şaşırtıcı sayıda sayfa sunar. Müşterilerinizi zahmetsizce etkilemek için bu sayfalardan hizmetlerinizi ve özel paketlerinizi oluşturun.
Maruthi Aerobik Demosu:
Aerobik ana sayfası, fitness merkezi etkinliklerinizi sergilemek için sevimli ve güzel. Rutin sorgularınızı bir sınıf programı dışında barındırmak için hakkında, hizmetler ve bir SSS bölümünü sunmak, burada tüm haftanın programını bir bakışta görüntüleyebilirsiniz. Beslenme ipuçları, müşteriler referansları, fiyatlandırma tabloları ve randevu formları gibi diğer bölümler, spor salonuna yönelik bir web sitesinin günlük işleyişiyle ilgili işlevleri tamamlamak için sağlanmaktadır.
Maruthi Spor Demosu:
Spor Merkezi Demosu, her biri futbol, ??paten veya tenis gibi farklı bir spor senaryosu sergileyen, ekran 2 parçaya bölündüğü için ziyaretçilerinizi büyüleyecek olan paralaks efekti olan keyifli bir devrim kaydırıcısı sunuyor. Tek tıklama demo ithalatını kullanarak, tüm demo içeriğini indirebilir ve logonuzu ekledikten ve spor merkezi gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirdikten sonra kendiniz olarak kullanabilirsiniz.
**ANA ÖZELLİKLER **:
Duyarlı ve Retina Hazır:
% 100 duyarlı ve retina hazır bir tema olan Cryptapp, herhangi bir ekran çözünürlüğündeki herhangi bir cihazda yıldırım hareketi bir şekilde yüklenecektir. Güçlü bir yönetici kontrol paneli ile donanmış olan Cryptapp teması, işinizi zahmetsizce yönetme gücü sunar!
Özelleştirme kolaylığı:
Cryptapp teması, bu niş ile ilgili olağanüstü özellikler sunar, böylece temayı iş gereksinimlerinize uyacak şekilde yapılandırmada hiç zaman kaybetmeniz gerekmez. Tek bir kod satırı yazmak zorunda kalmadan bile, sitenizi zahmetsizce yapılandırabilirsiniz!
Kirki:
Kirki, WordPress Customerer’ı kullanan tema geliştiricileri için nihai araç setidir. Cryptapp teması, gelişmiş özelliklerinden ve esnekliğinden yararlanmanızı sağlar. Sadece kodu soyutlayarak, herkesin güzel ve anlamlı kullanıcı arayüzü tasarlaması kolaydır.
Unyson:
Unyson, yapılandırılması kolay ücretsiz bir eklentidir. Arka uçta gerçek hızlı ve kolay çalışacak bir uzantı demetinde olduğu gibi, sürükleme ve damla çerçevesini sunar. Unyson kullanarak, demo içeriğini geçiş için arşivlemenin yanı sıra demo içeriği oluşturabilirsiniz.
Unyson Tek Tıklama İthalatçısı:
Cryptapp temasındaki demo içeriğini beğendiyseniz, sorun yok. Unyson One Click İthalatçısını kullanarak demo içeriğini kolayca içe aktarabilirsiniz. Sadece bu değil, siteniz için sıfırdan içerik oluşturmanız gerekmediğinden size zaman kazandırır. Siteniz tam olarak tema demo sayfasına benzeyecektir. Yalnızca logonuzu ve içeriğinizi eklemek gibi gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirmeniz ve değiştirmeniz gerekir. Seçtiğiniz demoyu seçin ve tek bir tıklama ile tüm kukla verileri içe aktarın ve gereksinimlerinize uygun özelleştirin. Bu kadar basit!
WP Bakery PageBuilder:
Eskiden görsel besteci olarak bilinen WP Baker PageBuilder, bir siteyi herkesin ellerini almayı seveceği basit bir sürükleme ve damla olayına tasarlamayı sağlar. Wysiwyg’i kullanarak gördüğünüz şey, arayışa çıktığınız şey, web sitenizi bir profesyonel gibi tasarlamak için bir kek parçası!
Görsel Besteci Ultimate Addon:
Icon kutuları, model açılır pencereler, bilgi kutusu, etkileşimli afiş, flip kutusu, bilgi listesi ve sayacı gibi görsel besteci premium eklenti öğeleri içerir. En iyisi, kullanıcıların özel simge yazı tiplerini yüklemesine/silmesine izin veren bir yazı tipi simgesi yöneticisi sağlar. Paralaks, video arka planları, satır efektleri, CSS3 animasyonları, simge yazı tipleri ve çok daha fazlası!
Kaydırıcı Devrimi:
Slider Revolution, içeriğinizi güzel bir şekilde görüntüleyen yenilikçi, duyarlı bir WordPress kaydırıcı eklentisidir. İster bir kaydırıcı, atlıkarınca, kahraman sahnesi veya hatta bir ön sayfa olsun, Visual, Drag & Drop Editor hiçbir zaman kendi hikayelerinizi anlatmanıza izin verecektir! Modern ve mobil dostu sunumlar inşa edin. Bu animasyonlu içerik oluşturma araçlarını kullanarak içerik oluşturmak, sitenizin diğer siteler üzerinde bir avantajı olmasını sağlayacaktır. Düşündüğünüzden daha kolay.
Kodlamaya gerek yok:
Drag & Drop PageBuilder herkesi kodlama bilgisi olmadan bir tasarımcı yapar! Görsel bestecinin gücü Cryptapp temasına entegre edilmiştir. Görsel besteci ve özel Cryptapp kısa kodlarının yardımıyla birkaç dakika içinde birkaç tıklama ile hızlı bir şekilde sayfalar oluşturun.
DesignThemes Core Özellikleri Eklentisi:
DesignThemes’in temel özelliklerini uygulamak için tasarlanmış basit bir WordPress eklentisi. Bu eklentinin 1.0 sürümü DesignThemes tarafından temalara entegre edilmiştir. Bu eklenti, DesignThemes tarafından tüm kısa kodların ve özel posta türlerinin bir repertuarınıdır. Görsel besteci uzantıları ve diğer üçüncü taraf API’lerle uyumludur. Bu nedenle, düzen ve sayfaların tasarlanması bu eklenti ile çok daha basit hale gelir.
WooCommerce:
WooCommerce, güzel bir şey satmanızı sağlayan ücretsiz bir e -ticaret eklentisidir. WordPress ile sorunsuz bir şekilde entegre olmak için inşa edilen WooCommerce, hem mağaza sahiplerine hem de geliştiricilere tam kontrol sağlayan dünyanın favori e -ticaret çözümüdür. WooCommerce eklentisi, siteniz yapılandırılır yapılır yapmaz çevrimiçi satış yapmanızı ve birden fazla para biriminde ödeme almanızı sağlar!
Yith Woocommerce Hızlı Görünüm:
Alışveriş sepetinize eklediğiniz ürüne bir yeniden doldurmak istediğinizde, görüntü alışveriş sepetinde çok küçükse ne yaparsınız? YITH woocommerce Hızlı Görünüm yüklediyseniz ürünün hızlı bir görünümünü yapabilirsiniz! Müşterileriniz kısa açıklamaları okuyabilir ve önemli özellikleri tarayabilir.
Yith Woocommerce Dilek Listesi:
Bu istek listesi, bir e-ticaret sitesinin en kullanışlı özelliklerinden biridir. Bir tarafta, kullanıcıları geri gelmeye teşvik ederek, satın alma adımına kadar ilginç olduğunu düşündükleri ürünleri izlemeye izin verir. Öte yandan, kullanıcılar istek listelerini – arkadaşlarla veya sosyal ağlar aracılığıyla paylaşıyorsa – bu satışları artıracak ve çevrimiçi işinizin tanıtımına yardımcı olacaktır.
Yith Woocommerce Zoom büyüteç:
YITH WooCommerce Zoom büyüteç ile tüm ürün görüntülerinize bir yakınlaştırma efekti ve ürün resim galerisi için bir küçük resim kaydırıcısı ekleyebilirsiniz. Doğal olarak, bu, satışların iyileştirilmesine neden olacak kullanıcı deneyimini geliştirir. WordPress eklentisi, ziyaretçilere ürün galeri görüntülerinizle öne çıkan görüntünün altına bir kaydırıcı eklemenin yanı sıra ürünlerinizin kalitesini ayrıntılı olarak inceleme şansı sunar.
İletişim Formu 7:
Cryptapp teması, formunuzda sınırsız sayıda giriş satırı alanı ile birçok form tasarlayabileceğiniz iletişim form 7 sunar. Kendi formlarınızı tasarlayabilir ve spam’i sınırlayabilir ve dönüşümü artırabilirsiniz. Bir site çalıştırırken, zaman zaman yapılandırılacak formlar için farklı gereksinimler olabilir. İrtibat Formu 7 hepsini işler.
WordPress İthalatçısı:
WordPress İthalatçısı, aşağıdaki içeriği bir WordPress dışa aktarma dosyasından aktaracaktır: yayınlar, sayfalar ve diğer özel yayın türleri. Buna ek olarak, yorumlar, özel alanlar ve post meta, kategoriler, etiketler, özel taksonomiler ve yazarlar ve daha fazlası bir WordPress dışa aktarma dosyasından.
Google Haritalar:
Duyarlı stil Google Haritalar’ı kullanarak kolayca duyarlı ve stilli haritalar ekleyebilirsiniz. Eklenti, her haritada birden çok işaretleyiciye ve her sayfada birden fazla haritaya izin verir. Google Haritalar, 50 renkli harita stili ile birlikte bir kısa kod oluşturucu ile birlikte gelir. Kısa kodun oluşturulması çok kolaydır ve haritanın kullanımı çok kolaydır. Ayrıca, daha önce oluşturulan bir kısa kodu kolayca düzenleyebilirsiniz!
WP Temizle:
Bu eklenti WordPress veritabanını temizlemeye yardımcı olur. İşi “revizyon”, “taslak”, “otomatik taslak”, “ılımlı yorumlar”, ”spam yorumları”, “çöp yorumları”, “Yetim Post Meta”, “Yetim Yorum Meta”, “Yetim İlişkileri” ve “gösterge paneli geçici besleme”. WP Clean Up, PhpmyAdmin tarafından kodlanmaya gerek kalmadan WordPress veritabanınızı optimize etmenizi sağlar.
Tema Kontrolü:
Temanızı en son WordPress standartları ve uygulamaları için test etmenin basit ve kolay bir yolu. Tema Kontrolü, temanızın test edilmesinin ve en son tema inceleme standartlarıyla spesifikasyona bağlı olduğundan emin olmak için harika bir tema geliştirme aracıdır!
Widget Veri Ayar İçe Aktarma/Dışa Aktarma Eklentisi:
Bu eklenti, kullanıcıya geçerli widget ayarlarını ve durumları bir JSON dosyası olarak dışa aktarma olanağı verir. Daha sonra bu ayarları farklı bir sunucuya aktarabilirsiniz. Veya ithalattan sonra aynı kenar çubuklarında aynı widget’lara sahip olmanız için WordPress’in başka bir kurulumunda. Buna ek olarak, şu anda kenar çubukları içinde herhangi bir verinin üzerine yazmayacak, bunun yerine widget’ları artıracak ve bunun yerine widget’ın yeni bir örneğini ekleyecektir. Bu eklenti en az Php 5.2.0 sürümü gerektirir.
Tipografi:
600’den fazla Google Webfonts ve Fontawesome simgeleriyle, sitenizde herhangi bir renk veya boyut ayarlayabilir ve sayfalarınızı isteyerek tasarlayabilirsiniz. Tipografi alanına sahip Google yazı tipleri ekleyerek profesyonel bir tasarımcı olacaksınız. Ayrıca, kullanıcılarınıza yardımcı olmak için araç ipuçları ekleyebilirsiniz.

Maruthi Fitness – Fitness Center WordPress Teması; Events Calendar Pro WordPress Teması, Gutenberg WordPress Teması, Visual Composer WordPress Teması, WPML WordPress Teması, Vücut WordPress Teması, Bina WordPress Teması, Sınıf WordPress Teması, Crossfit WordPress Teması, Egzersiz Yapmak WordPress Teması, Kulüp WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : Events Calendar Pro, Gutenberg, Visual Composer, WPML

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS, HTML

Kontrol

Sürüm 4.7'ye kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1588

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews