Marketing Pro – SEO, Landing, Marketing Theme WordPress Teması

Açıklama

Marketing Pro – SEO, Landing, Marketing Theme WordPress Teması, Marketing Pro, özellikle dijital/çevrimiçi pazarlamacılar, SEO uzmanları ve işletme sahipleri için tasarlanmış çok amaçlı bir pazarlama WordPress temasıdır. Pazarlama, SEO, iniş, küçük/büyük iş nişlerinde web siteleri oluşturmaya odaklanmıştır. Bu WordPress temasıyla ilgili en iyi şey, 9+ güzel tasarlanmış ve yüksek dönüştürücü hazır şablonlara sahip olmasıdır. Tema, web sitenizi herhangi bir kodlama bilgisi olmadan hızlı ve kolay oluşturabilmeniz için bir sürükleme ve damla sayfası oluşturucu (Visual Composer) ile önceden paketlenmiş olarak gelir. Bonus olarak Esnek Açılış Sayfası Düzeni ve Etkinlik/Konferans Düzeni ile birlikte gelir. Her niş tabanlı düzen, farklı bir uyumlu tasarım ve düzen ile birlikte gelir. Örneğin, dijital pazarlamacılar için pazarlama niş odaklı düzen ve SEO uzmanları için farklı bir düzen var. Sitenizi sıfırdan da oluşturabilmeniz için kısa kodlarla (eleman blokları) inşa edilmiştir. Ayrıca, Marketing Pro, tek bir kod satırına dokunmadan herhangi bir öğenin görsel stilini değiştirmek için birçok seçenek içerir.
Kısa kodlar/öğe BlockYou, sıfırdan bir sayfa oluşturmak için görsel besteci üzerindeki kısa kodlarımızı kullanabilirsiniz. Şu andan itibaren, kullanabileceğiniz bu kısa kodlara sahibiz: Düğme
Blog Haberleri
geri sayım
Müşteriler
Vaka Analizi
Sütunlar ve Bölüm
İkonlar
İmaj
Fiyatlandırma masası
Sekmeler ve akordeonlar
Takım üyesi
Referans
Abonelik formu
Video bölümü

Marketing Pro – SEO, Landing, Marketing Theme WordPress Teması; WPML WordPress Teması, WooCommerce WordPress Teması, Visual Composer WordPress Teması, Bootstrap WordPress Teması, Toptancı WordPress Teması, Pazarlama WordPress Teması, İçerik WordPress Teması, Dijital WordPress Teması, Ajans WordPress Teması, Etkinlik WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WPML, WooCommerce, Visual Composer, Bootstrap

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1651

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews