MagOne -­ Responsive Magazine & News The WordPress Teması

Açıklama

MagOne -­ Responsive Magazine & News The WordPress Teması, Magone, dergiler, 1 tıklama yükleyicisi, güçlü sayfa oluşturucu ve 6 aylık desteğe sahip haberler ve portföy tarzı web siteleri için duyarlı bir WordPress temasıdır.
TEMEL ÖZELLİKLER TIME TIME ÖDEME ÜCRETSİZ Ömür Zamanı Güncellemeleri: Magone ile yalnızca bir kez satın alırsınız ve birden fazla düzene sahip güzel bir modern web sitesi alırsınız, ancak aynı zamanda ömür boyu güncellemelere ekstra ücret ödemeden erişirsiniz, bu da bunu mükemmel bir değer wordpress temaları yaparsınız. Dergi, yaşam tarzı, gazete veya portföy tarzı web siteleri.
Birden çok düzen (1 tıklama yükleyicisine dahil): Magone, içerik önünüzde de tasarlanmıştır. Pek çok önceden inşa edilmiş düzen ve kullanımı kolay 1 tıklama yüklememizle, web sitenizi tasarlamak daha kolay olamazdı. Esneklik ve satın alınabilirlik, kullanımı kolay bir web tasarım paketinde birleştirilir.
Temiz Kodlama: HTML5 ve CSS3 ile kodlanmış, animasyonlar ve efektler gibi Magone’un tüm özellikleri zarif ve amaçlıdır, karmaşık ve zorba, önce içeriğinize odaklanarak. Önceden oluşturulmuş sayfalarımızdan birinden size uygun bir tasarım düzeni seçin veya Sneeit Framework ile birlikte gelen kullanımı kolay Drag & Drop sayfası oluşturucusuyla tam olarak nasıl hayal ettiğinizi kendi oluşturun.
İçinde Sneeit Framework (22 $ tasarruf edersiniz): Magone, güçlü Sneeit çerçevesini kullanarak W3C tarafından onaylanan en güncel kodlama uygulamaları kullanılarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bu, tasarımcılara ve geliştiricilere arka uç tasarruf süresinde çok çeşitli güçlü tasarım araçları ve bir sayfa oluşturucu, tema özelleştirici, kısa kodlar, menü konumları araçları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere daha fazla para sağlar.
Mutlu Müşteri İncelemeleri ve Referansları: 1000 müşteri ile yaklaşık 100 inceleme alıyoruz ve derecelendirme ortalama beş yıldız. Magone’u dergi web siteleri için en güçlü, esnek ve benzersiz temalar yapan nedir? Sadece müşterilerimizin ne dediğini ve neden bizi sevdiklerini görün!
Duyarlı – Mobil Dostu: Magone, WordPress için, sizi karmaşık gereksiz kodla tartmadan içeriğinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak tamamen duyarlı bir özelliktir.
Sürükle ve Bırakın Sıradan Sayfa Oluşturucu: Sevdiğiniz herhangi bir düzeni oluşturmak için sayfanın herhangi bir yere basit sürükle ve bırak. Magone’un sayfa üreticisi rahat, basit ve çalışması kolaydır, aynı zamanda çok hafif ve hızlıdır. Bu özelliği düşünmelisiniz, çünkü tüm taleplerinize uymasına yardımcı olacaktır.
Çoklu esnek başlık düzeni: Özelleştirici veya tema seçeneklerinden 1 tıklamayla başlık düzeni seçebilirsiniz. Magone, web siteniz için en iyi tasarımı yapmanıza yardımcı olacak birçok başlık stilini destekleyin.
1 tıklayın Kurulum: Magone, 1 tıklama kurulumunu destekler ve çok hızlıdır. Yükleyicinin boyutu da küçük ve hafiftir, bu nedenle barındırma kaynağınızı tasarruf edecektir, elbette paranızı tasarruf edin.
Mega Menü: Bugün en modern tasarım dergisi veya haber tarzı temasını oluşturmanıza yardımcı olmak için Magone ile her şey düşünülmüştür. İhtiyaçlarınıza en uygun yapıyı oluşturmanızı sağlayan fonksiyonel ve genişletilebilir mega menülere sosyal takip etmenizi artırmanıza yardımcı olacak otomatik sosyal sayaçlar da dahil olmak üzere özelliklerle.
Özelleştirici ve Tema Seçenekleri: Sitenizi güçlü özelleştirici aracıyla istediğiniz gibi özelleştirin. Kendi özel yazı tiplerinizi yükleyebilir, öğeleri istediğiniz gibi ayarlayabilir ve sınırsız renkler ve arka planlar için destek içerebilir. WordPress Customerer’a aşina değilseniz, site stilini istediğiniz gibi özelleştirmek için tema seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Magone, çok sayıda harika özelliğe sahip çok zarif ve hafif bir tema seçeneklerini destekler.
Reklamlar Spot Hazır: Her şey para kazanmaya hazır. Çevrimiçi para kazanmaya başlamak için reklam kodunuzu herhangi bir reklam noktasına yapıştırmanız yeterlidir. Tüm noktalar yüksek bir tıklama oranı (TO) ve kazançınızı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. E -posta listenizi hızlı bir şekilde oluşturmak isteyeceksiniz, böylece Magone, basit bir widget aracıyla istediğiniz yere yerleştirilebilen basit ama işlevsel e -posta abonelik kutularına sahiptir. Bağlı kuruluş pazarlaması yoluyla pasif bir gelir yaratmaya yardımcı olan güzel bir blog web sitesi oluşturmak isteyebilirsiniz – Magone sizi burada da ele alıyor. Paketin içine yerleştirilmiş standart boyutlu reklam blokları ile, WordPress için ne kadar basit, zarif, optimize edilmiş ve etkili Magone teması olduğuna dair bir örnek görmek için bağlı kuruluş pazarlamacılar blog demosuna göz atın.
Point / Yıldız Derecelendirme ve İnceleme Sistemi: Diğer özellikler, kullanıcılarınızın içeriğinizin viral hale getirilmesi için harika bir yol olan hem nokta hem de yıldız stili derecelendirme sistemleriyle anlamlı geri bildirim sağlamasını sağlayan kapsamlı bir inceleme sistemi içerir.
Çeviri ve RTL Hazır: Magone ayrıca RTL hazırdır, yani WordPress.org standardını takiben, içeriğinizin otomatik olarak izleyicilerinize uygun olarak uyum sağlamasına ve güncellemesine izin veren önemli bir çeviri dosyası içerir.
Destek WooCommerce: Derginizle uzun bir şey satmak ister misiniz? Evet, hazır mağaza özelliği ile kolaylaşın. Magone, WooCommerce eklentisi ile tamamen uyumludur ve kodlama gerekmeden, hiçbir zaman mağazanız için modern bir tasarıma sahip olacaksınız. Ürünlerinizi yükleyin ve Magone ve WooCommerce’ın alışveriş sepeti işlevselliği, filtreler ve tamamen bir fleged ödeme sistemi de dahil olmak üzere işi sizin için yapmasına izin verin.
Facebook ve Disqus Yorum Sistemlerini Destekleyin: Bu günlerde sadece WordPress yorumlarından daha fazlasına ihtiyacınız var, ziyaretçilerinizi daha açık tartışmalara teşvik etmek için Facebook yorum seçenekleri ve endüstri standardı Disqus yorum sistemi sağlamalısınız ve medya içeriği gömmek için bir yol sağlamalısınız yorumun kendisine. Hangi birincil sistemi istediğinizi seçebilir veya sevdiğiniz sistemi devre dışı bırakabilir / etkinleştirebilirsiniz. Okuyucularınız ayrıca görüntü, animasyon, video ve ifadeler ekleyebilir. Magone ile kitlelerinize en iyi etkileşimi verin.
Etkileşimli İçerik: Numaralarınız büyüdükçe, taksonominiz haber web sitenizde büyük miktarda içerik yönetmenin önemli bir parçası haline gelir ve dikkatli bir şekilde düşünülmesi Magone için tasarımın büyük bir parçası olmuştur. İçeriğiniz için etiketleri her yazının altında veya üstünde kolayca görüntüleyin, sosyal paylaşım öğelerini istediğiniz yere yerleştirin, her gönderide yazar profili bilgilerini görüntüleyin, popüler yazı widget’larını kolayca oluşturun ve içeriğinizi şimdi trendden görüntülemenin çeşitli yollarından seçin. Çoğu görüntüleme veya çoğu yorum ile Full Feature Liste: Birçok makale kutusu: kaydırıcı, kayan, karusel, ızgara, sütunlar, blog rulosu, ….
Duyarlı:% 100 tüm mobil ve tablet cihazlarla iyi çalışıyor
Değiştirilebilir Başlık Düzeni: Özelleştiriciye basit tıklama ile
Sayfa Oluşturucu: Kullanımı kolay ve gündelik. Sadece istediğiniz herhangi bir düzeni inşa et
1 tıklayın Demo Kurulumu: Birçok yerleşik yerleşim ve demo blokları ile
Mega Menü: Destek bağlantı grupları, basit ve karmaşık kategori içeriği
Reklamlar Hazır: Reklamların Gelirinizi Optimize Etmek İçin Belirli Yerlere Sahip Olun
Özelleştirici: Basit tıklamalarla renkleri, arka planı, yazı tiplerini ve diğer şeyleri kolayca değiştirin. Özel yazı tipinizi de yükleyebilirsiniz
Widget’lar Hazır: Birçok kenar çubuğunu destekleyin ve özel kenar çubuğunuzu da ekleyebilirsiniz. Gerekli tüm widget’lar eklendi
Kısa Kod Hazır: Tüm içerik kısa kodları yerleşik, akordeon / geçiş, sekmeler, …
Çeviri Hazır: WordPress.org standardını takip eden çevirmen dosyası. Ayrıca, diliniz RTL formatıysa RTL düzenine otomatik geçiş
Birden fazla yorum sistemi: Sadece WordPress değil, aynı zamanda Facebook ve Disqus yorum sistemi. Magone ayrıca her medya bağlantısını (resimler / videolar) gerçek gömülü nesnelere / oyunculara dönüştürmesine izin verir

MagOne -­ Responsive Magazine & News The WordPress Teması; Dergi WordPress Teması, Gazete WordPress Teması, Blog WordPress Teması, Toptancı WordPress Teması, Başyazı WordPress Teması, Temiz WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WordPress

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1569

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews