Lottie Animation for WordPress Editor WordPress Eklentisi

Açıklama

Lottie Animation for WordPress Editor / WordPress Editor için Lottie Animation WordPress Eklentisi
WordPress Editor (diğer adıyla Gutenberg) için Lottier WordPress eklentisini kullanarak animasyonlu görüntüleri ekleyin ve yönetin. Eklenti, projenizi gösteren, farklı süreçleri gösteren, harekete geçirici mesaj veya sadece eğlence için gösterilen özellikler için mükemmeldir. Bu tür animasyonlar sitenizi daha çekici hale getirir ve müşterilerinizin dönüşümünü ve etkileşimini artırır.
Bu eklenti, lottefiles.com’dan JSON animasyonları kütüphanesini kullanır. Animasyon kütüphanesi, dünyanın dört bir yanından profesyonel tasarımcılar tarafından yapılan binlerce heyecan verici animasyon içeriyor. Sitenize ve müşterilerinize uygun bir animasyon kolayca alabilir ve sadece iki tıklamayla kullanabilirsiniz. Böyle bir araç, blog, portföy, kurumsal web sitesi, yaratıcı ajans, e -ticaret projesi, kişisel CV, bir restoran veya dergi olsun, her türlü WordPress sitesini ve tasarımını geliştirebilir.
Binden fazla ücretsiz animasyonlu gutenberglottie kütüphanesi için lottier özellikleri
Özel Animasyon Seçenekleri
Özelleştirilebilir arka plan renkleri, animasyon hızı, genişlik ve yükseklik
Çevrimiçi Animasyon Styles Editor
Duyarlılık ayarları
Tüm WordPress sitesiyle iyi çalışır
SEO Dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahildir. Eklentinin basit ve basit ayarları vardır. Gutenberg blok ayarları, animasyon hızı, döngü veya oynatma modunu yapılandırmanıza olanak tanır. Ayrıca, katmanların arka plan renklerini ve animasyonun genişliği/yüksekliğini düzenleyebilirsiniz. ve elbette, benzersiz animasyonunuzu çizmek, yüklemek ve kullanmak için bağımsız olarak kullanabilirsiniz.
Bu lottier, SVG yolları şekillerini canlandırmak için SVG ve JSON kodunu kullandığı için web animasyonlarının geleceğini temsil eder. Bir animasyon görüntüsü, herhangi bir statik görüntüden (JPG veya PNG) daha incedir ve animasyonlu bir görüntü veya videodan birkaç kat daha küçüktür. Ayrıca, böyle bir animasyonun yüklenmesi bulanıklık veya pikselasyon olmadan anında gerçekleşir.
Gutenberg için Lottier, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.

Lottie Animation for WordPress Editor WordPress Eklentisi; eklentisi, Animasyon eklentisi, Otomatik Oynatma eklentisi, Animasyonlar eklentisi, Görüntüler eklentisi, Etkileşimli eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.5’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

SASS, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.5'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-600

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews