Lottie Animated Images for WPBakery WordPress Eklentisi

Açıklama

Lottie Animated Images for WPBakery / Wpbakery için Lottie Animasyonlu Görüntüler WordPress Eklentisi
Lottie, WPBakery’yi kullanarak animasyonlu resimler eklemek ve yönetmek için bir WordPress eklentisidir. Lottie, WordPress web sitenize ışık ve göz alıcı animasyonlar eklemek ve müşterilerinizin dönüştürülmesini ve katılımını artırmak için mükemmeldir.
Bu eklenti, lottefiles.com’dan JSON animasyonları kütüphanesini kullanır. Animasyon kütüphanesi, dünyanın dört bir yanından profesyonel tasarımcılar tarafından yapılan binlerce heyecan verici animasyon içeriyor. Sitenize ve müşterilerinize uygun bir animasyon kolayca alabilir ve sadece iki tıklamayla kullanabilirsiniz. Böyle bir araç, blog, portföy, kurumsal web sitesi, yaratıcı ajans, e -ticaret projesi, kişisel CV, bir restoran veya dergi olsun, her türlü WordPress sitesini ve tasarımını geliştirebilir.
Eklentinin basit ama güçlü ayarları vardır. WPBakery öğesi ayarları, boyut, konum, animasyon hızı, döngü veya oynatma modu hakkında her şeyi yapılandırmanıza olanak tanır. Ayrıca, animasyon içindeki katmanların renklerini düzenleyebilirsiniz, bunun için animasyon kütüphanesi web sitesinde animasyonlu resimlerin çok işlevsel bir editörü var. ve elbette, benzersiz animasyonunuzu çizmek, yüklemek ve kullanmak için bağımsız olarak kullanabilirsiniz.
Bu lottie, SVG yolları şekillerini canlandırmak için SVG ve JSON kodunu kullandığı için web animasyonlarının geleceğini temsil eder. Bir animasyon görüntüsü, herhangi bir statik görüntüden (JPG veya PNG) daha incedir ve animasyonlu bir görüntü veya videodan birkaç kat daha küçüktür. Ayrıca, böyle bir animasyonun yüklenmesi bulanıklık veya pikselasyon olmadan anında gerçekleşir.
Binden fazla ücretsiz animasyonlu WPBakerylottie Kütüphanesi için Lottie’nin özellikleri
Özel Animasyon Seçenekleri
5 lottier şablonu dahil
Üç bileşenli blok düzeni
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar, gradyan, vb.
Çevrimiçi Animasyon Styles Editor
Duyarlılık ayarları
WPBakery üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
SEO Dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, WPBakery için CodeCanyon Buyerslottie’ye destek dahil tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Lottie’ye başlamanın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.

Lottie Animated Images for WPBakery WordPress Eklentisi; eklentisi, Animasyon eklentisi, Otomatik Oynatma eklentisi, Besteci eklentisi, Özgür eklentisi, Animasyonlar eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-637

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews