Loading Progress Bar for WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

Loading Progress Bar for WordPress / Yükleme İlerleme Çubuğu WordPress Eklentisi
Lazer hafiftir ve sayfa yükleme ilerleme çubuğunu eklemek için kullanımı kolay bir WordPress eklentisidir. Eklenti, yükleme ilerleme yüzdesini otomatik olarak algılar ve ilerleme çubuğunda gösterir. Ayrıca, çubuk için herhangi bir renk veya gradyan kullanabilir ve sayfadaki uygun bir yerde görüntüleyebilirsiniz.
Yükleme ilerleme çubuğu, kullanıcı deneyimini geliştirmek için her türlü site için kullanışlıdır. Çoğu ziyaretçi cep telefonu kullandığından, yükleme göstergesi, özellikle düşük internet hızı koşullarında sitenize bir avantaj sağlar.
Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir. WordPress Yükleme İlerleme çubuğu mobil, tablet veya masaüstü bilgisayarda iyi çalışır. Chrome, Firefox, Opera, Safari, Edge ve hatta Internet Explorer’ın modası geçmiş sürümleri. Tüm tarayıcılarda, ziyaretçiler yükleme göstergesinin harika deneyimini alacaklar ve sayfa yüklemesi için bekleme süresi o kadar yorucu olmayacak.
Yükleme İlerleme çubuğu Test edilen ve tüm büyük WP eklentileriyle uyumlu: Yoast SEO, İletişim Formu 7, W3 Toplam Önbellek, NextGen Galerisi, Slider Revolution, Woocommerce, vb. Ayrıca mükemmel çalışır ve popüler web sitesi sayfası oluşturucularla kullanıcı deneyimini geliştirir: Elementor:
Görsel besteci
Gutenberg
Kunduz yapımcısı
Divi
Builder’ı Themify
WP Bakery Page Builder
Katmanlar wp
ve diğerleri eklenti tüm büyük WordPress çerçeveleriyle mükemmel çalışır: Genesis, Divi, Themify, Warp 7, Ultimatum, Fasulye, Unyson, Gantry ve diğerleri.
Sayfa Yükleme İlerleme Özellikleri Her öğe: renk, yükseklik, pozisyon ve daha fazlası…
Herhangi bir cihazda çalışır: mobil, tablet, masaüstü
RTL yönü için mükemmel
Gutenberg hazır
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Kurulumu ve kullanımı kolay
Tüm popüler temalarla çalışır
Tüm modern tarayıcılarda çalışır
Hafif ve Hızlı
JQuery olmadan yerel geçerli JavaScript
Tüm web sitesi ve bireysel sayfalar için çalışır
WooCommerce eklentisi ile uyumlu
Süper kolay yönetici yapılandırması
Yükleme Rehberi
Ayrıntılı Kullanıcı Kılavuzu
Büyük özelleştirme özellikleri
6 ay dahil codecanyon alıcılarına destek dahil eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.

Loading Progress Bar for WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Animasyon eklentisi, Çubuk eklentisi, Gelenek eklentisi, Element eklentisi, Ön Yük eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-657

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews