Leo Xipo Responsive Prestashop Theme Web Teması

Açıklama

Leo Xipo Duyarlı Prestashop teması, Noel arifesi için 1 ana sayfa dahil 6 ana sayfa ile harika bir temadır. Motor mağazası, spor mağazası ve birden fazla mağaza olarak çeşitlendirilmiş mallar için tasarlanmıştır. XIPO Mağazası, herhangi bir e-ticaret sitesi için uygundur. XIPO teması tamamen duyarlıdır, bu nedenle herhangi bir cihaz (masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet, cep telefonu) son derece özelleştirilebilir prestashop teması için tamamen ayarlanabilir.
İlk olarak, XIPO Duyarlı Prestashop teması hem parlak arka plana sahiptir ve temiz düzen ürünlerinizi vurgulayacaktır. Ayrıca, müşterilere hemen yaklaşmak için sıcak trend ürünlerini veya yeni gelenleri sergilemek için tam genişlikli kaydırıcılara ve çekici pankartlara sahiptir. Sosyal ağlar, tüketicinin mağazanın bilgilerini indirim veya program faaliyetleri olarak izlemesi için güzel bir şekilde görüntülenir.
İkincisi, XIPO en iyi Prestashop çerçevesi ve modülleri AP sayfa oluşturucu ile oluşturuldu, bu güçlü modül kullanılarak müşterinin birden fazla üstbilgi ve birden fazla altbilgi ile birden fazla profil oluşturmasına izin verilen, sahip pazarlama kampanyaları için profil oluşturabilir. XIPO aynı zamanda Swipe, Animation ve Baykuş Carousel gibi harika özelliklerdir, tüm bu unsurlar tüm temayı pürüzsüz bir his verir.
Son olarak, anlamsal doğruluk ve son derece özelleştirilebilir prestashop teması ile rafine web sayfaları oluşturmaya yardımcı olan CSS3, HTML 5, RTL dil düzeni ve Bootstrap 3 çerçevesini de destekler. Leo Xipo Duyarlı Prestashop teması, güçlü yönetici panelini içeren birçok yerleşik işlevle birlikte, sitenizi daha iyi yönetmenize, daha kolay özelleştirmenize yardımcı olacaktır.

Leo Xipo Responsive Prestashop Theme Web Teması ; Animasyon web tasarım görseli, Çok web tasarım görseli, Para Birimleri web tasarım görseli, Mağaza web tasarım görseli, Çok Dilli web tasarım görseli, Paralaks web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-381

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews