Leisure – Hotel WordPress Teması

Açıklama

Leisure – Hotel WordPress Teması, Otel, Resort & Spa web siteleri yeni yüksek kaliteli boş zaman otel WordPress temasıyla harika görünecektir. Herhangi bir otel, tatil köyü ve spa için özel özelliklere sahip olan Leisure, tema ormanında 5 yıldızlı bir alıcı derecelendirme şablonu olan Curly Theat’ten Hotel, Resort & Spa HTML şablonu üzerine inşa edildi. Golf kulüpleri, futbol ve tenis merkezi, eğlence havuzları ve spalar, tatil tatil köyleri, oteller ve diğer benzer aktiviteler gibi eğlence ve rekreasyon işine adanmış herhangi bir web sitesi için mükemmel bir seçimdir. Büyük, güzel görüntülere, çok seviyeli menülere ve cömert altbilgilere sahip web siteleri için tasarlanan tema, göz alıcı ekranlar için benzersiz bir şekilde uygundur.

Leisure – Hotel WordPress Teması; WPML WordPress Teması, WooCommerce WordPress Teması, Visual Composer WordPress Teması, Bnb WordPress Teması, Ülke WordPress Teması, Golf WordPress Teması, Pansiyon WordPress Teması, Otel WordPress Teması, Otel WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WPML, WooCommerce, Visual Composer

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 4.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1653

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews