Junction — External Links Controller for WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

Junction — External Links Controller for WordPress / Junction – Harici Bağlantılar Denetleyicisi WordPress Eklentisi
SEO ve güvenlik konusunda çok endişeliyseniz, bağlantılara dikkat etmeniz önemlidir. Hiçbir bakım alınmazsa, site sıranız sitenizdeki tüm harici bağlantılarla eşit olarak paylaşılacaktır. Eklenti Kavşağı, sitenizdeki tüm harici bağlantılarla ilgilenir. Ninja gibi hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışır.
Çapraz Origin destinasyonlarına bağlantılar güvensizdir
VERİM
Target = ”_ boş” kullanarak başka bir sayfayı açtığınızda, site izolasyonu etkin olmadıkça diğer sayfa sayfanızla aynı işlemde çalışabilir. Diğer sayfa çok fazla JavaScript çalışıyorsa, sayfanızın performansı da zarar görebilir. Kavşak eklentisi, sitenizdeki tüm giden bağlantıların yeni bir sekmede açılmasına zorlanmasını sağlar ve ayrı bir işlemde çalışmasını sağlar. Manuel olarak hedef = ”_ boş” ve rel = ”noopener” yazmanız gerekmez.
GÜVENLİK
Diğer sayfa pencere nesnenize window.opener özelliği ile erişebilir. Bu bir saldırı yüzeyini ortaya çıkarır, çünkü diğer sayfa potansiyel olarak sayfanızı kötü amaçlı bir URL’ye yönlendirebilir. Cidden. Başka bir siteye harici bağlantılar koyarsınız ve kullanıcılarınız üzerine tıkladığında, karanlık yerlere yönlendirilir.
Gerçek olmak inanılmaz. Google’ın bu sorun hakkında ne söylediğini görün.
Target = ”_ boş” kullandığınızda, daima rel = ”noopener” veya rel = ”noreFerRer” adını ekleyin.
Web geliştiricileri için Google Araçları
Kavşak, WordPress için harici bir bağlantı denetleyicisi eklentisidir. Eklenti, sitenizdeki harici bağlantıların yeni bir sekmede açıldığını kontrol edecek ve ayrıca bununla ilgili güvenlik risklerini düzeltecektir. Yalnızca harici bağlantıları işler. Bağlantı için herhangi bir öznitelik (Target, Rel) ayarlanmışsa, eklenti bunları değiştirmez. Bu nedenle, her zaman siteniz ve giden bağlantılar üzerinde tam bir kontrole sahipsiniz. SEO’yu unutmayın.
Giden bağlantılar 2020’de SEO için hala önemlidir
Üst SEO’lar, harici bağlantıların sıralama gücünün en önemli kaynağı olduğuna inanmaktadır.
Arama motoru sıralama faktörü anket verileri, harici bağlantılar almanın yüksek sıralamaya ulaşmak için en önemli hedef olduğunu göstermiştir. Bu, harici bağlantıların manipüle edilmesi en zor metriklerden biri olduğu ve dolayısıyla, belirli bir web sayfasının popülaritesini belirlemek için arama motorlarının en iyi yollarından biri olduğu fikrinden kaynaklanmaktadır.
İki tür giden bağlantı: nofollow ve dofollow. Bu genellikle bağlantının HTML’sine rel = ”nofollow” koyarak tanımlanır.
rel = ”nofollow”, arama motorlarına bağlantıları takip etmemesini ve sitenizi bağlantılı sayfayla ilişkilendirmemesini söyler.
Rel = ”Dofollow” bağlantıları Sıralama gücünü web sitenizden hedeflenen sayfaya geçirir. Bu özniteliğe dikkat edin, bu parametreyi her bağlantı için ayrı ayrı ayarlamak daha iyidir.
Kavşak eklentisi, harici bağlantılarda nofollow/dofollow’un kontrol edilmesine izin verir. Daha önce olduğu gibi bağlantılarla çalışıyorsunuz. En sevdiğiniz editörde: Elementor, Gutenberg veya başka bir şey. Bağlantılar parametrelerini planınıza göre ayarlayın. ve kavşak hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan ve güvenlikten sigortalayacağınızdan emin olacaktır. Sadece potansiyel bir sorun bulduğunda müdahale edecektir. İster bir üçüncü taraf eklentisinde bir insan hatası ister bir sorun olsun.
Tüm harici bağlantılar kontrol altındadır.
Tüm temalar ve herhangi bir çerçeve ile harika çalışmalar
Junction WordPress eklentisi tüm WordPress temalarıyla tamamen uyumludur. Bunlardan en popüler olan Avada, Jüpiter, Betheme, The7, Flatsome, Enfold, Köprü, Gazete, Gerekti, Total, X Tema, Kalium ve diğer birçok WordPress teması.
Kavşak, tüm büyük WordPress çerçeveleri ile mükemmel çalışır: Genesis, Divi, Themify, Warp 7, Ultimatum, Fasulye, Unyson, Bingry ve diğer birçok kişi.
Tamamen tarayıcı desteği
Ekibimiz, WordPress için kavşak eklentisinin tüm web tarayıcılarında çalışmasını sağlıyor. Eklentimizi tarayıcıların yayın öncesi sürümlerinde test ettik.
Uzatmanın mevcut tüm tarayıcılar üzerinde mükemmel bir şekilde çalışması için çok çalıştık.
42 THEMA TAKIM
WordPress için çapraz tarayıcı uyumlu kavşak eklentisi, bir tarayıcının (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Edge, Internet Explorer) herhangi bir sürümünde sabit olacaktır-tüm tarayıcılarda ziyaretçiler sitede gezinirken inanılmaz bir deneyim kazanacaklar.
Sıfır bağımlılık: JavaScript veya CSS yok
Eklenti sunucu tarafında çalışır. Çok hızlı ve sessiz. Sitenizin hızı etkilenmeyecektir. Dahası, hiçbir harici bağlantı onu kaçırmaz. Performans – Gerçekten önemli olan bu.
Özelleştirme, ödevler ve diğer ayarlar
WordPress için kavşak eklentisi esnek ve kolayca özelleştirilebilir, bu da birkaç tıklamada parametreleri değiştirmenizi sağlar.
Yeni sekmelerde açın: Çünkü giden bağlantılar, insanları kasıtlı olarak sitenizden uzaklaştırın.
Rel = ‘Noopener’ ekle: Yeni sayfanın pencereye erişebilmesini önler.
Rel = ’noreFerRer’: önceki ayarla aynı ve ayrıca başvuru başlığının yeni sayfaya gönderilmesini önler.
Rel = ’nofollow’ ekle: Arama motorlarına bağlantıları izlememelerini ve sitenizi bağlantılı sayfayla ilişkilendirmemesini söyler.
Rel = ‘dofollow’ add ekle: Bağlantılar, web sitenizden hedeflenen sayfaya sıralama gücünü geçer. Dikkatli olun, bu parametreyi her bağlantı için ayrı ayrı ayarlamak daha iyidir.
Bağlantıları atla: Örneğin ortaklarınızın alanlarına bazı bağlantıları atlamaya izin verir. Eşleşecek URL’lerin (bir kısmı) girin. Her farklı maç için yeni bir çizgi kullanın.
Atama Ayarları: Belirli ödevleri seçerek eklentinin nerede çalışması gerektiğini veya olmaması gerektiğini sınırlayabilirsiniz. Tüm sayfalarda çalışmasını sağlamak için herhangi bir ödev belirtmeyin.
Kullanımı Kolay: Kurul ve Git
Eklentiler gerçekten WordPress’i sevimli kılan anahtar şeylerden biridir ve yeni eklentilerden kaçınmamalısınız. Bir WordPress eklentisi yüklemenin en kolay yolu doğrudan admin alanından.
Eklenti arşivini seçin ve şimdi yükleyin.
Eklenti kısa süre içinde kurulacaktır. Kurulum tamamlandığında, “Eklenti Etkinleştir” bağlantısını tıklayarak eklentiyi etkinleştirmeniz gerekir. Daha Amazing Özellikleri Sitenizdeki her harici bağlantıyı sunar.
Site Güvenliğini Artırın
Site SEO’yu geliştirin
Sayfaları, bağlantıları veya etki alanını hariç tutun
Hafif ve Hızlı
Akıllı. Bağlantı için herhangi bir özellik ayarlanırsa, eklenti bunları değiştirmez.
Gutenberg uyumlu
WooCommerce, Buddypress ve daha fazlası ile test edildi
Super-Easy Yönetici Arayüzü, SecondsFeatures listelerinde kurulum yapmak için listelyalı: Kurul ve Git
Tüm temalarla çalışır
Mobil cihazlarda çalışıyor
Tüm modern tarayıcılarda çalışır
Hafif ve Hızlı
Bağlantı için herhangi bir özellik ayarlanırsa, eklenti bunları değiştirmez.
Sayfaları, bağlantıları veya etki alanını hariç tutun
Gutenberg uyumlu.
Tüm büyük tarayıcılar desteklendi: IE9, Chrome, Firefox, Safari, Android Tarayıcı, Opera, iOS tarayıcısı
Saniyeler içinde ayarlanan süper kolay yönetici arayüzü.
Yükleme Rehberi
Ayrıntılı Kullanıcılar ManualItem Cortents01-Plugin
02-Doküman
Lisanslama

Junction — External Links Controller for WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Takip Et eklentisi, Harici eklentisi, Bağlar eklentisi, Filtreleme eklentisi, Bağlantı eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-582

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews