JBlog Elements – Elementor & WPBakery Add-ons WordPress Eklentisi

Açıklama

JBlog Elements – Elementor & WPBakery Add-ons / Jblog Elements – Elementor & Wpbakery WordPress Eklentisi
Çarpıcı haberler, blog ve dergi web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey
JBLog Elements, Elementor, WPBakery Page Builder (eski adıyla görsel besteci), Beaver Builder ve Divi Builder için birinci sınıf bir haber/blog eklentisidir. En sevdiğiniz temayı kullanarak haberler, blog veya dergi web sitesi oluşturun. Artık ana sayfanızda bir haber/blog bölümü görüntüleyebilir veya blog sayfası için tamamen yeni bir düzen oluşturabilirsiniz. Evet, jblog öğeleri herhangi bir WordPress temasıyla çalışır!
Ayrıca, sayfa oluşturucu özelliğini kullanarak düzenlerini tasarlamak isteyen web sitesi tasarımcısı için de mükemmel bir şekilde uygun olacaktır. Web tasarım sürecinizi kullanıma hazır ve özelleştirilebilir öğelerle yükseltin. Blog öğeleri, kaydırıcı, kahraman ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 38’den fazla öğeye sahip düzen oluşturun …
JBLOG Elements, içeriğinizin toplam kontrolünü sağlar, kategorilere, etiketlere, yazar vb. Göre dahil edin ve hariç tutun. Gönderileri kullanarak gönderileri atlayın ve benzersiz bir grup özelliği kullanarak yinelenen yayınları önleyin.
JBLog Elements özellikleri
* Sınırsız Düzenler: JBLOG öğeleri ile Frontend Düzenleyicisi ile kendi haberlerinizi, blogunuzu veya dergi web sitenizi tasarlama özgürlüğünüz var.
* Özel Gönderi Türü: Yalnızca yayınınızla kullanabilmekle kalmaz, aynı zamanda içeriğinizin kaynağı olarak özel yayın türünü de kullanabilirsiniz.
* Benzersiz İçerik Grubu: Bu özelliğe sahip yinelenen yayınları önleyin. Frontend Düzenleyicisi ile haberlerinizde, blogunuzda veya dergi web sitesi düzenlerinizde gösterilecek tam kontrolünüz var.
* Çeviri Hazır: Bu eklenti çeviri hazırdır. Çeviri dosyaları sağladık: .po ve .mo, en sevdiğiniz çeviri araçlarıyla kolayca çevirebilirsiniz.
* Son derece özelleştirilebilir: Elementin filtresi içeriği, sayfaleşme türünü değiştirin, yayın gösterme sayısını ve özelleştirebileceğiniz diğer seçenekleri ayarlayın.
* Herhangi bir WordPress teması için: Elementor, WPBakery Page Builder, Beaver Builder, Divi ve Shortcode ile çalışan favori temalarınızla JBLOG öğelerini kullanabilirsiniz.
* Duyarlı ve Retina Hazır: JBLog öğelerindeki her öğe duyarlıdır. ve retina ekran veya HIDPI (inç başına yüksek nokta) için hazır.
* Destek ve Belgeler: Çevrimiçi ve çevrimdışı ayrıntılı belgeler ve ayrıca sahip olabileceğiniz herhangi bir sorun veya soru konusunda size yardımcı olacak özel destek sağlıyoruz.
* Düzenli olarak güncelleme: Eklentiyi güncellerken sorun çıkarmanıza gerek yok. Eklentiniz kaydedildikten sonra otomatik bir güncelleme alacaksınız.

JBlog Elements – Elementor & WPBakery Add-ons WordPress Eklentisi; eklentisi, Çalma Listesi eklentisi, Seo eklentisi, Element eklentisi, Dergi eklentisi, Haberler eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-717

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews