Intrinsic WordPress Teması

Açıklama

Intrinsic WordPress Teması, Intrinsic, muhteşem, yaratıcı, estetik ve teknik açıdan yetkin kişisel portföy WordPress temasıdır. Tamamen WordPress Core şeylerle inşa edilen bu tema, Elementor, WPBakery Page Builder (eski görsel besteci) ile gücü koyar ve ayrıca web sitenizi ellerinizle şekillendirir. Portföyler, galeriler, vitrinler, tasarımcıların benzersiz bir web sitesi oluşturmaları için bloglar içerir. Bu çarpıcı temayla herhangi bir nişin portföy sitesini tam anlamıyla oluşturabilirsiniz. Tema sadece tasarımcılarla sınırlı değildir ve fotoğrafçılar, yaratıcı ajanslar, düğünler, moda siteleri, sanat blogları ve istediğiniz herhangi bir yaratıcı web sitesi gibi çok çeşitli uygulamalara uyacak şekilde kolayca uyarlanabilir.
** Özellikler ** 12 Gutenberg bloğu
24 Elementor Widget Hazır
12+ WPBakery Page Builder (eski görsel besteci)
% 100 tamamen duyarlı
İlk mobil
Yaşam Boyu Güncellemeleri
Sınırsız renkler
Google Yazı Tipleri
Özelleştirici hazır tema
Üçüncü taraf eklenti temaları olmadan
Harika Google Sayfa Hızı
Gutenberg optimize edildi
Daha fazla

Intrinsic WordPress Teması; Bootstrap WordPress Teması, Gutenberg WordPress Teması, WPML WordPress Teması, Ajans WordPress Teması, Blog WordPress Teması, Temiz WordPress Teması, Yaratıcı WordPress Teması, Özelleştirici WordPress Teması, Özgeçmiş WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : Bootstrap, Gutenberg, WPML

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1529

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews