Insider – Contemporary Magazine and Blogging Theme WordPress Teması

Açıklama

Insider – Contemporary Magazine and Blogging Theme WordPress Teması, Yüksek performanslı blogların arkasındaki sırları keşfedin! Bu güçlü bloglama ve dergi teması sadece sizin için oluşturuldu!
Kişisel veya editoryal kullanım için şaşırtıcı, hızlı yüklü modern blog teması. Çekirdek WordPress özellikleri üzerine inşa edilen bu tema yukarıdan aşağıya üretilmiştir. Düzenlemenin bir sonraki aşaması için hazır – Gutenberg, ancak onsuz kolayca kullanılır. Etkinlik takvimi ile etkinlikler ekleyin. Süper hızlı yükleme. Küçük bloglar veya yüksek profilli dergiler için harika.
Evet bu doğru! Tüm tema ve Gutenberg desteği, etkinlik takvimi desteği, PSD’ler ve kapsamlı belgeler gibi tüm güzellikleri kapmak içindir. Tereddüt etmeyin, herhangi bir sorunuz varsa veya yardım eline ihtiyacınız varsa sizin için buradayım!
Airbnb Design, Surface Magazine, Yetzer veya TAKAPIC gibi çağdaş modern bir bloglardan esinlenen bu tema okuyucular için mükemmel olmak zorundadır. Moda, kullanımı kolay ve okunabilirlik şaşırtıcı. Şema ile geliştirildi, SEO için de harika! Unutmayın – gelecek burada ve yeni Gutenberg editörü kullanmak istiyorsanız, yapabilirsiniz! Veya Standart Düzenleyiciye sadık kalın, her ikisiyle de sorunsuz bir şekilde çalışır! Insider WordPress tema özellikleri:
Güzel tipografi
İnanılmaz Düzen
Gutenberg’e hazır
Standart veya Gutenberg editörü ile çalışır
Duyarlı: mobil cihazlara hazır
Süper hızlı performans
Ajax ile sonsuz “daha fazla makale yük” işlevi
Pürüzsüz sayfa geçişleri
Google Yazı Tipleri
Yavaş yüklenme
Sosyal Düğmeler
Etkinlik Takvimi ile Etkinlikler
Etkinlikler Arama Çubuğu
Açık mı karanlık mı? Renklerinizi özelleştirin!
Kapsamlı belgeler
İnce – Kaynakları yalnızca gerektiğinde yükler
Kıdemli bir WordPress.org yorumcu tarafından çerçeveye göre güçlendirildi
SEO ile geliştirildi Mindif temaları değiştiriyorsanız, bu temanın sadece kutunun dışında çalıştığını göreceksiniz! Korkmayın ve şimdi dene! Insider’ın demosunun ön sayfasında gördüğünüz gelişmiş dergi düzeni için bloklar oluşturmaya gerek yok. Gönderileriniz otomatik olarak ızgaraya konur.
İçeriden kontrol ettiğiniz için teşekkür ederiz! Onu tasarlamak ve geliştirmek için harika bir deneyim oldu. Umarım içindeki sevgiyi görebilir ve yarattığım kadar tadını çıkarabilirsiniz!

Insider – Contemporary Magazine and Blogging Theme WordPress Teması; Events Calendar Pro WordPress Teması, Gutenberg WordPress Teması, Blog WordPress Teması, Başyazı WordPress Teması, Olaylar WordPress Teması, Olaylar WordPress Teması, Takvim WordPress Teması, Gutenberg WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : Events Calendar Pro, Gutenberg

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, HTML, JS, PSD

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1589

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews