Hero ShoutCast/IceCast Radio Player WPBakery Addon WordPress Eklentisi

Açıklama

Hero ShoutCast/IceCast Radio Player WPBakery Addon / Hero Shoutcast/Icecast Radyo Oynatıcı Wpbakery Addon WordPress Eklentisi
Bu, WPBakery Page Builder için bir eklenti / uzatma
Özellikler: Shoutcast ve IceCast Desteği – Shoutcast ve ICECast radyo akışını destekler. Radyo akışı mp3 türü olmalıdır. AAC akışlarını da oynayacak ancak yalnızca destekleyen tarayıcılarda
Yalnızca radyo akışı gerekiyor – sadece radyo akışını ekleyin ve oyuncu mevcut çalma şarkısını ve sanatçı fotoğrafını alacaktır.
Duyarlı Tasarım – Radyo oynatıcı duyarlı web sitelerinde kullanılabilir. Duyarlı olmayan web sitelerine entegre etmek için duyarlı davranışı devre dışı bırakmak için isteğe bağlı parametre.
Mobil uyumlu – iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur.
Sanatçı Görüntüsü – Oyuncu, veritabanında mevcutsa, mevcut çalan şarkıcının fotoğrafını gösterecektir.
Son derece özelleştirilebilir – Mevcut 2 kaplama arasından seçim yapabilirsiniz: Back & White.Also, parametrelerden herhangi bir tasarıma entegre etme olasılığına sahip herhangi bir renk şeması oluşturabilirsiniz.
Yapışkan Sürüm – Radyo oynatıcıyı yapışkan sürümde ayarlamak için parametre. Sadece eklendiği sayfada yapışkan olacaktır. Tüm sayfalarda yapışkan olmak istiyorsanız, bunun yerine WordPress eklentisini satın almalısınız: https://elements.envato.com/hero-shoutcast-and-icasast-radio-player-wzpv3l4
Tarih – otomatik olarak Shoutcast akışları için geçmişi alacaktır. ICECAST akışları için radyo oynarken geçmişi oluşturacaktır.
Tarihi Göster/Gizle – Tarihi göstermek veya gizlemek için düğme. Ayrıca oyuncuyu gizli tarihle başlatma seçeneği.
Paylaşın – Radyo oynatıcıyı Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsiniz. Paylaşım başlığını ve açıklamasını özelleştirmek için parametreler.
Birden fazla örnek – Web sitenize veya aynı sayfaya birden fazla radyo oynatıcıyı ekleyebilirsiniz (aynı sayfada maksimum 2). ‘Yapışkan’ olarak sadece biri ayarlanabilir.
Göster/Gizle Düğmeleri – Görünür olarak ayarlayabilir veya Gizli olarak ayarlayabilirsiniz: Çalma Listesi, Volume, Paylaş düğmeleri
Çoklu Parametreler – Genişlik, Otomatik Oyun, Renkler ve Diğer Parametreler de dahil olmak üzere, oynatıcınızı özelleştirebileceğiniz 30’dan fazla seçenek. Google): -Ios (ve Android) otomatik oyun özelliğini devre dışı bıraktığı ve JS’den kontrol edilemediği için otomatik oyun çalışmayacak.

Hero ShoutCast/IceCast Radio Player WPBakery Addon WordPress Eklentisi; eklentisi, Ses eklentisi, Tarih eklentisi, Html5 eklentisi, İcra eklentisi, Hareketli eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-303

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews