Futexo – Fitness & Gym HTML Template Web Teması

Açıklama

Futexo – Fitness ve Spor Salonu HTML5 Şablonu
Futexo, 01 benzersiz ev demolarına sahip güzel bir fitness ve spor salonu HTML5 şablonudur. Temiz, modaya uygun ve modern bir tasarımın gerçekleştirilmesini sağlamak için her ve her demoyu dikkatlice hazırladık. Harika tasarım ve güçlü özellikler Inverge’i karşı konulmaz hale getirir. Aşağıda gördüğünüz şey tam teşekküllü demolar ve çeşitli demolardan gelen özellikler birleştirilebilir.
Futexo son derece özelleştirilebilir bir kod sunar. Kod kalitesi boyunca korunur ve şablon paketinin herhangi bir yönünü değiştirme ve web sitenizin tasarımını buna göre geliştirmek için kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Tek yapmanız gereken, ellerinizi Futexo şablon paketine almak ve kullanmaya başlamaktır.
FUTEXO, çok miktarda temiz, modern ve tamamen duyarlı HTML şablonu sağlar. Spor, spor salonu, fitness, aerobik, yoga, boks, eğitmen, koç, işletmeler veya işlerini, hizmetlerini ve profesyonel yollarını sergilemek isteyen herhangi bir kişi veya iş için tasarlanmıştır.
Bu son derece özelleştirilebilir ve tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamasını dahil ettik ve Bootstrap veya Grid 1310px’e dayalı harika web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Futexo teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Futexo, IE11+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Bootstrap 5.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
1+ ev sayfası
+2+ blog sayfası
16+ toplam sayfa
Abone Olma Formu
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Futexo – Fitness & Gym HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Şablon web tasarım görseli, Fitness web tasarım görseli, Merkez web tasarım görseli, Fitness web tasarım görseli, Kulüp web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-878

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews