FlatNews – Responsive Magazine WordPress Teması

Açıklama

FlatNews – Responsive Magazine WordPress Teması, Flatnews, en esnek duyarlı editoryal ve dergi WordPress temalarından biridir. Bu temanın koda dokunmadan çalışmak çok kolaydır. Flatnews tam duyarlıdır ve kendi ev tasarımınızı oluşturmak için sürükleyip bırakabilirsiniz.
Anahtar Özellikler Alan Hazır: Hem mobil hem de masaüstünde başlık, kenar çubuğu, altbilgi ve makale gövdesi için. Mümkün olduğunca çok kazanın.
Master SEO: Arama motorları için optimize edilmiş zengin snippet, açık grafik, mikro veriler, meta içerik. SEO para ve Flatnews SEO silahı.
*1-Demo Kurulumu: Sitenizi demomuzla benzer şekilde oluşturmak için zamandan tasarruf edin. Sadece bir düğme vuruşu.
*Duyarlı ve Retina Hazır: Siteniz, tablet, akıllı telefon, masaüstü, TV ve diğer tüm ekran çözünürlüklerinde en çok cihazda çok iyi görüntülenebilir.
*Canlı Önizleme Özelleştirici: Bu nedenle, yayınlamadan önce tema seçeneklerindeki değişikliklerinizi önizleyebilirsiniz, özelleştirici ve tema seçenekleri sınırsız fornts, renk ve arka planı destekler.
*Sıradan Sayfa Oluşturucu: Düzeninizi her zamankinden daha kolay oluşturmanıza yardımcı olmak için. Sadece tıklayın, sürükle ve bırakın ve gerisini sizin için yapacaktır.
*Birden çok yorum sistemi: Bu, okuyucularınızı içeriğinizle etkileşim kurmaya teşvik edecektir ve sistem tema seçeneğinden çok kolay özelleştirilebilir. Sistem WordPress, Facebook ve Disqus’u içeriyordu.
Sistemi inceleme hazır: böylece içeriğinizi derecelendirebilir ve hatta ziyaretçilerin kendi oranlarını eklemesine izin verebilirsiniz. İnceleme sistemi, Google arama motorunun meta bilgilerini göstermesi için de optimize edilmiştir.
*Çeviri ve RTL Hazır: böylece sitenizi istediğiniz herhangi bir dile çevirebilirsiniz ve tema dil ayarlarınızı değiştirdiğinizde sağdan sola veya soldan sağa uyum sağlayacaktır.
Ekle / Sürükle / Bırak Kullanımı Sayfa Oluşturucu ile Ev Düzeni Oluşturucu (Makale kutularını sıralamak, tekrarlamak veya çoğaltmak çok kolay)
Canlı önizlemeyle WordPress Customer’ı tamamen destekleyin
Otomatik Küçük Resim Seçici (Video ve YouTube’dan otomatik olarak video küçük resim indir
Google yazı tiplerini destekleyin (1 tıklamayla değiştirin) ve ayrıca özel yazı tiplerinizi yükleyebilir
Yerelleştirme Hazır (Sitenizi kolayca çevirin, yerelleştirme hakkında tam belge, RLT dillerini destekleyin)
Sosyal simgeleri ve sosyal sayaçları destekleyin
Hem mobil hem de masaüstü cihazlar için hazır reklam alanı
Birden çok amaç için esnek tasarımlarla mega menüyü destekleyin
Kompakt temas formu dahil olmak üzere tüm temel kısa kodlar
404 Sayfa Hazır
İlgili yayınlar hazır.
İyi belgeler

FlatNews – Responsive Magazine WordPress Teması; Dergi WordPress Teması, Gazete WordPress Teması, Blog WordPress Teması, Toptancı WordPress Teması, Başyazı WordPress Teması, Temiz WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WordPress

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1605

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews