Fitness Trainer- Training Membership gym Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Fitness Trainer- Training Membership gym Plugin / Fitness Trainer- Eğitim Üyelik Spor Salonu WordPress Eklentisi
Özellikler
spor eklentisi
Ödeme GatewayPaypal [Express Checkout] Şerit [şerit planı ile tam senkronize edin] Yeni Kayıt Planı için e -posta depolamak için e -posta depolama. PlanAdd/Düzenleme Fiziksel Kayıt Yorumu Modulecalendar/Liste RecantesAdmin kayıt ekleyebilir +profil ekleyebilir. Visual compoSerocomplete arama fieldMbership typea) bir seferlik trialec) tekrarlayan ödeme. Ayarlama Sosyal ProfilUser Değiştir Parola Passworder Eğitim Planı Detoks Palnuser Diyet Palnuser Diyet Kılavuzu Detox Palnuser Fiziksel Kayıtlar Subscription Yükseltme Dubscription Downgradesubscription CangelCoupon için Paketler Kupon Kupon Limitset Kupon Experier Sipariş E -posta Tapınak tarafından Passweet Tegpage Setting tarafından Sipariş E -posta Template Unutma Template Secentic Forweet Tapınma Tapınma Tapınma Tapınma Ubscription hatırlatma e -postası TemplateContact Us Otomatik Yanıt E -posta TemplateContact Us Admin E -posta TemplateUser genel profil gönderme geçmişi report3d pic grafik çizgisi Critthide Admin Baruser Directories ve diğer birçok ayar ..

Fitness Trainer- Training Membership gym Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Bina eklentisi, Şekil eklentisi, Diyet eklentisi, Fitness eklentisi, Koç eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-446

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews