FAQ Accordions for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

FAQ Accordions for Elementor / Elementor için Sss Akordeonları WordPress Eklentisi
Elementor için SSS akordeonları, WordPress sitenize SSS bloğu eklemek için kullanımı kolay bir Elementor Widget’tır. Widget, birkaç basit tıklamada ana sorularla bir akordeon oluşturmanıza ve herhangi bir kodlama bilgisi olmadan tasarımınıza hızlı bir şekilde özelleştirmenize olanak tanır.
Elementor Widget için SSS akordeonlarının ana avantajı, Google aramasında gelişmiş sonuçları görüntülemek için soru bloğunuz için otomatik olarak şema işaretlemesi ekleme işlevidir. Kullanıcılarınız zengin snippet’ler aracılığıyla daha fazla bilgi alacak ve web sitenizi arama motoru sonuç sayfalarında artırabilirsiniz.
Elementor için SSS akordeonlarına başlamanızın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Eklentinin basit ve esnek ayarları vardır. Yazı tipi, renk, tipografi, hizalama ve daha fazlası gibi metinle ilgili her şeyi yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, kütüphaneden veya kendi SVG’nizdeki herhangi bir simgeyi kullanabilir ve ihtiyaçlarınıza göre stilize edebilirsiniz.
Elementor için SSS akordeonları, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
ElementorAccordion SSS için SSS akordeonlarının birkaç tıklamada özellikleri
Zengin Snippets özelliği dahil
Simge kütüphanesi dahil
Simgeler için özel SVG
5 Elementor şablonu dahil
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar, gradyan, vb.
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Elementor 2.5 ve daha yüksek için mükemmel
SEO Dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.
Değişim yeri
1.0.2 – 29 Ağustos 2020 Yönetici alanında verilen eklenti performansı 1.0.1 – 18 Temmuz 2020 SPRIXED Eklenti Güncellemesi ve Aktivasyon Sorunları1.0.0 – 16 Nisan 2020

FAQ Accordions for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Cevap eklentisi, Element eklentisi, Ayriyeten eklentisi, Sss eklentisi, Google eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-606

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews