Dojek – Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Dojek, en son Bootstrap v5.1.3 çerçevesi kullanılarak inşa edilmiş tamamen duyarlı bir iniş şablonudur. Uygulamanızı, ajansınızı veya işinizi tanımlamak için tasarlanmıştır. Temiz ve iyi yorumlanan kod, kolayca özelleştirmenizi sağlar. Şirket bilgilerinize göre içeriğini, resimlerini ve SCS’lerini güncelleyebilirsiniz. Dojek, işletmeniz için oldukça yeterli olan 6 farklı mizanpaj türüne sahiptir.
Özellikler: tamamen duyarlı tasarım
Bootstrap 5.1.3 temelli
6 açılış sayfası
2500+ simge
HTML5 ve CSS3 ile inşa edilmiş
Özelleştirmesi kolay
Yorum ve Temiz Kod
SCSS Desteği
Temiz Tasarım
Yapışkan başlık
Ve daha fazlası…

Dojek – Landing Page Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Özgür web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, Ajans web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-761

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews