Dentisto | HTML Template Web Teması

Açıklama

A) Giriş
Dentisto HTML5 web sitesi şablonu, özel bir tasarım paralaks efektidir, ancak sanat eserlerini sergilemek için güçlü bir çözümdür. Dentisto HTML5 şablonu, herhangi bir mobil cihazda harika görünen tamamen duyarlı bir çerçeveye ve yüksek kaliteli çözünürlüklü grafiklere hazır retina ekranına sahiptir.
Hizmet düzenleri ve diş hekimleri uygulama düzeni ve 06+ geçerli HTML5 sayfa şablonları ve farklı blog sayfası tasarımları içerir. Dentisto şablonu, Bootstrap V4.0, HTML5 & CSS3 ve sınırsız renk şemaları olan kodu içerir. Tüm modern tarayıcılar ve arama motoru dostu ile uyumludur. Bu harika şablonla sanat eserlerinizi ve hizmetlerinizi sergilemek için!
B) HTML dosyaları nasıl düzenlenir?
Ana sayfa stilleri, hizmet stilleri, ekip stilleri vb. Gibi 05+ özel HTML şablonları ekledik. Lütfen HTML dosyalarını DreamWeaver, Notepad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin.
C) CSS dosyaları nasıl düzenlenir?
Style.css (varsayılan) gibi bazı özel CSS stilleri ekledik. Lütfen CSS dosyalarını DreamWeaver, NotEdevad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin. Örneğin, banner resimlerinizi düzenlemek istiyorsanız, Style.css Open Style.css ve banner görüntüleri için “.banner-con” a bakın ve stillerinizi değiştirin.
D) Renk şemaları nasıl kullanılır?
Custom-style.css (varsayılan) gibi bazı özel CSS stilleri ekledik. Lütfen CSS dosyalarını DreamWeaver, NotEdevad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin. Örneğin, banner görüntülerinizi düzenlemek istiyorsanız, custom-style.css’yi açın ve banner görüntüsü için “.Home-Banner kesitine” bakın ve stillerinizi değiştirin.
E) Yük animasyonunda nasıl kullanılır?
Web sitemiz için yük animasyonunda wow.js. Önceden tanımlanmış sınıflar adını ekleyerek veya değiştirerek bunları düzenleyebilirsiniz.

Dentisto | HTML Template Web Teması ; Randevu web tasarım görseli, Önce web tasarım görseli, Sonrasında web tasarım görseli, Klinik web tasarım görseli, Çentik web tasarım görseli, Diş web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-875

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews