Dash – Creative Business Theme WordPress Teması

Açıklama

Dash – Creative Business Theme WordPress Teması, Dash, bir kurumsal ajans iş temasıdır. Tema, iş ajansları, hukuk bürosu ve kurumsal siteler için mükemmel bir şekilde uymaktadır. Sizin için tüm bakım üzerine inşa edilen birden fazla sayfa ile birlikte gelir. Fullscreen, Video ve Kenburn gibi farklı kaydırıcı türleriyle birlikte gelen 4 benzersiz ev sayfası bulacaksınız.
ÖZELLİKLER
4 Ana Sayfa Stilleri – Size zevkiniz için bu ev sayfalarını sunuyoruz. Sayfalarımız VC öğeleri üzerine kurulmuştur ve bunları istediğiniz her şeyi karıştırabilir ve baştan yeni bir tane oluşturabilirsiniz.
3 benzersiz başlık stilleri – Herhangi bir özel arka plan rengine sahip geniş, kutulu, bulut başlıkları.
4 Yaratıcı Kaydırıcılar – Tüm kaydırıcılarımız basit öğelerle birlikte gelir. Görüntünüzü seçebilir ve ev kaydırıcısınızı getirmek için ek ayrıntılar ekleyebilirsiniz.
Visual Composerdrag Drop Page Builder – Dünyada inşa edilen en gelişmiş ve popüler sayfa oluşturucu.
Visual Composer üzerine ek 18 öğe – Bu eklenti üzerinde gelişmiş element geliştirdik, bu da yaşamınızı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Blog atlıkarınca, düğme, içerik kaydırıcısı, sayacı, Google Haritalar, Başlık Kaydırıcısı, Başlık Kaydırıcı Video, Başlık Videosu, Görüntü Logosu, Bilgi Kutusu, Portföy, Fiyat Bloğu, İlerleme Çubuğu, Servis, Basit Görüntü, Takım, Referanslar ve Başlık.
Gerçek bir tıklama verileri: Bu harika bir özelliktir. Fare tıklamasıyla tüm demo verileri ve seçenekler kurulumuna sahip olabilirsiniz.
Canlı Özelleştir Seçenekler: Güçlü Canlı Özel Seçenek Ama Çok ve Sıkıcı Değil. Tüm bu deneyimli seçenekler, bir saniyede farklı görüşler yapmanıza yardımcı olur.
Özel Marka Rengi: Bir seçicide marka renginizi seçin ve tüm web hissinizi değiştirin.
600+ Google Web Fontları: Sitenizde özel yazı tiplerine sahip olmak sınırsızdır. Sadece başlık ve vücut yazı tiplerinde 2 farklı güzel yazı tipi seçin.
Retina Hazır: Biri kesinlikle Retina Hazır ve tüm Retina ve Yüksek Çözünürlüklü Ekranlarda güzel görünen vektör simgesi yazı tipleri ve CSS stilleri tarafından her şeyi içerir.
Tamamen duyarlı: biri tamamen duyarlı bir WordPress teması ve tüm küçük ekranlarda ve mobil cihazlarda mükemmel yönlerdir.
İletişim Formu 7 Destek: Harika Ücretsiz Form Legend. Onsuz bir form yapmak zor bir iştir. Restoran sayfasındaki İletişim Formu ve Rezervasyon Formuna bakın ve bunları istediğiniz gibi nasıl ele alabileceğinizi görün.
Kapsamlı Belgeler: Çevrimiçi Belgeler
Çocuk Teması – Çocuk temaları, temaları değiştirmenin en çok önerilen yoludur. Sık ana tema güncellemesi sırasında özelleştirmenizi kaydetmek için alt temayı kullanın.
WPML Destekleri – WordPress web sitenizi çevirmek ve çok dilli gitmek için en iyi ve güçlü çeviri çözümü. WPML eklentisi ile uyumludur.
Özel Widget’lar – Ek 2 Özel Widget
Çeviri Hazır – Pot dosyasını kullanarak herhangi bir dile çeviriye tamamen hazırlıklı
Dost ve 5 Yıldız Desteği: Zamanında ve dostça destek, tüm sorunlarınızı bir cevapla yakar. Sorunlarınızı bize bildirin. Ve her şey yoluna girecek.
Kaydırıcılar
+ Tam ekran
+ Arka plan videosu
+ Kenburn
+ Galeri kaydırıcısı
+ Izgara / duvar kaydırıcısı
+ Yatay / dikey kaydırıcı
+ Görüntü kaydırıcısı
+ Photowall kaydırıcısı
Not: Görüntüler yalnızca demo amacıyla kullanılır ve bunları şablon indirmede almazsınız. Telif Hakkı 500px.com adresinde

Dash – Creative Business Theme WordPress Teması; WPML WordPress Teması, Visual Composer WordPress Teması, Blog WordPress Teması, Mavi WordPress Teması, Kutsal WordPress Teması, İşletme WordPress Teması, Atlıkarınca WordPress Teması, Fırlamak WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WPML, Visual Composer

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

JS, LESS, CSS, HTML

Kontrol

Sürüm 4.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1659

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews