CryptoPay Donate – Cryptocurrency donate plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

CryptoPay Donate – Cryptocurrency donate plugin / Cryptopay Bağış – Kripto Para Birimi Bağış WordPress Eklentisi
Cryptopay Bağış – WordPress için Kripto para birimi bağış eklentisi
Cryptopay Donate sayesinde, artık web sitenizdeki kripto para birimleri aracılığıyla bağış toplayabilirsiniz. Ayrıca, yapılan bağışları takip edebilirsiniz.
Cryptopay bağışının size ne gibi avantajları sağlıyor?
Bildiğiniz gibi diğer birçok ödeme yöntemi sizden komisyon indirir. Buradaki tek komisyon, blockchain ağlarının ücret aldığı “gaz” ücretidir. Böylece bağış doğrudan hesabınıza aktarılacaktır. RPC API’sına sahip tüm blockchain ağları ile bağış alabilir ve kullanıcının şu anda kullandığı cüzdanı ve bu ağlar altındaki jetonları ve yerel para birimlerini destekleyebilirsiniz.
Bunun dışında, Cryptopay’ın bağışladığı avantajlar size veriyor: 3. taraf hizmeti yok
Para çekme sınırı, ücret, tarih yok
1-2 iş günü ve hafta sonu saçmalık yok
Para, hesabınızda ve tüm yayınların ve sayfaların başlangıcında veya sonuna otomatik olarak eklemek için aynı gündüz featuresoption’da kullanılmaktadır.
Hem klasik hem de Gutenberg widget’ları için destek.
Eklenti tarafından desteklenen kripto cüzdanları ve bu cüzdanlar tarafından desteklenen tüm blockchain ağları aracılığıyla bağış alabilirsiniz.
Blockchain ağlarının yerel parasıyla veya bu ağların altındaki jetonlarla bağış yapabilirsiniz.
Bağışları kabul etmek istediğiniz cüzdanları, ağları ve para birimlerini kolayca etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.
Bağışların doğruluğu kaşif aracılığıyla kontrol edilir. Gönderilen adreyi ve gönderilen tutarı kontrol ettikten sonra bağış sürecini bile doğrular.
Tüm bağışlar “Bağışlar” sayfası adı altında kaydedilir. Tutulan veriler işlem kimliği, zincir kimliği, zincir adı, para birimi, bağış fiyatı, gönderen adresi ve durumdur.
Yönetici panelinden bağış almak istediğiniz jetonları kolayca ekleyebilir, kaldırabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.
Loco tercüme ile, istediğiniz dile kolayca çevirebilirsiniz.
Ayarlarınızı yedekleme sistemi ile kolayca hareket ettirebilirsiniz.

CryptoPay Donate – Cryptocurrency donate plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Binans eklentisi, Akıllı eklentisi, Zincir eklentisi, Bitcoin eklentisi, Kripto Para eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-383

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews