Creative Timeline for WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

Creative Timeline for WordPress / Yaratıcı Zaman Çizelgesi WordPress Eklentisi
WordPress için yaratıcı zaman çizelgesi, zaman çizelgenizi en iyi şekilde sergilemenin etkili ve kullanıcı dostu bir yoludur. Web sitenizdeki WordPress özel yayınlarınızı zaman çizelgesi konseptiyle güzelleştirmenin etkili ve kullanıcı dostu bir yoludur.
Bu eklenti, zaman çizelgesini zarif bir şekilde sergilemenize ve sitenizin daha çekici görünmesini sağlamanıza yardımcı olur. Çok fazla çaba sarf etmeden mevcut şablonlara sahip WordPress özel yayınlarınız için güzel bir zaman çizelgesi oluşturuyor.
Bu paket, tasarımında ve kullanılabilirliğinde gerçekten dikkat çekici ve benzersizdir. Böylece, senaryo aramak için zamanınızı boşa harcamayı bırakın. İhtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilirsiniz.
WordPress eklentisi için yaratıcı zaman çizelgesi nerede faydalı?
WordPress eklentisi için yaratıcı zaman çizelgesi tüm WordPress web siteleri için kullanışlıdır. Aşağıda, WordPress eklentisi için yaratıcı zaman çizelgesini kullanmaya başlayabileceğiniz küçük bir liste var.
Yazar biyografisi
WordPress Özel Yayınları
Yeni hikaye çizgisi
Herhangi bir İçerik Zaman Çizelgesi
Yapılacaklar listesi
Etkinlik TimelineCreditSwordPress: https://wordpress.org

Creative Timeline for WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Zaman Çizelgesi eklentisi, WordPress eklentisi, Gönderiler eklentisi, Gelenek eklentisi, Tarih eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-264

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews