Corporex – Business & Corporate Bootstrap Template Web Teması

Açıklama

Corporex, bootstrap üzerine inşa edilmiş temiz, modern ve şık bir HTML şablonudur. Corporex, ajanslar, yaratıcılar, şirketler için en iyi seçim olan zengin bir güzel şablondur.
Çok iyi tasarım ve özelliklerle Corporex, ev varyasyonu için 12 farklı demo ve farklı amaçlar için 73 diğer sayfa ile birlikte geliyor. Tüm ana sayfa, güzel bir web sitesi için gerekli olan benzersiz özelliklere ve gerekli bölümlere ve öğelere sahiptir.
Corporex’un özelleştirilmesi çok kolaydır ve tüm bölümler iyi yorumlanmıştır. Herhangi bir bölümün kodunu başka bir demo ile kolayca kopyalayabilirsiniz.
Özellikler Akan ve Güzel Tasarım
12 ana sayfa ve toplam 85 sayfa
Multakarlık
Bootstrap çerçevesi
Font Awesome & Strock 7 Simgeler
Ücretsiz Google Yazı Tipleri
Filtrelenebilir portföy
Tam duyarlı düzen
Büyük destek
Normal güncellemeler
Çalışma İletişim Formu

Corporex – Business & Corporate Bootstrap Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Başlatmak web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Klasik web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-498

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews