Cooper – Clean Creative Business WordPress Teması

Açıklama

Cooper – Clean Creative Business WordPress Teması, Cooper temiz bir iş temasıdır. Tema zarif hale gelir ve okuyucuları çeker. Tema, temiz sayfa öğeleriyle birlikte gelir, her türlü iş için uygun olabilir. Ayrıca yepyeni e -ticaret sitenizi onunla birlikte oluşturabilirsiniz.
Cooper, Marka Renginizi Mağaza Sayfalarınızın tüm kısmında devralan ürün stiline uygun: Temiz Ürün Stili.
Görsel Besteci Drag Drop Sayfa Oluşturucu: Dünyada inşa edilen en gelişmiş ve popüler PageBuilder. Ve bu eklenti üzerinde 10 ek gelişmiş eleman geliştirdik, bu da yaşamınızı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.
Gerçek bir tıklama verileri: Bu harika bir özelliktir. Tüm demo verilerini fare tıklamasıyla alabilirsiniz.
Canlı Özelleştir Seçenekler: Güçlü Canlı Özel Seçenek Ama Çok ve Sıkıcı Değil. Tüm bu deneyimli seçenekler, saniyeler içinde farklı görüşler yapmanıza yardımcı olur.
Özel Marka Rengi: Bir seçicide marka renginizi seçin ve tüm web hissinizi değiştirin.
WPML uyumlu: Bu eklenti ile çok dilli sitenizi yapabilirsiniz ve temamız tam olarak varsaydığı şeye sahip olacaktır.
600+ Google Web Fontları: Sitenizde özel yazı tiplerine sahip olmak sınırsızdır. Sadece başlık ve vücut yazı tiplerinde 2 farklı güzel yazı tipi seçin.
Retina Ready: Nine kesinlikle retina hazırdır ve tüm retina ve yüksek çözünürlüklü ekranlarda güzel görünen vektör simgesi yazı tipleri ve CSS stilleri tarafından her şeyi içerir.
Tamamen duyarlı: Dokuz, tamamen duyarlı bir WordPress teması ve tüm küçük ekranlarda ve mobileVices’te mükemmel bir şekilde.
MailChimp eklentisi destekler: Altbilgide ücretsiz bir MailChimp eklentisi desteklenir ve abonelik listesi alabilirsiniz.
İletişim Formu 7 Destek: Harika Ücretsiz Form Legend. Onsuz bir form yapmak zor bir iştir. Restoran sayfasındaki İletişim Formu ve Rezervasyon Formuna bakın ve bunları istediğiniz gibi nasıl ele alabileceğinizi görün.
Kapsamlı Belgeler: Çevrimiçi Belgeler
Dost ve 5 Yıldız Desteği: Zamanında ve dostça destek, tüm sorunlarınızı bir cevapla yakar. Sorunlarınızı bize bildirin. Ve her şey yoluna girecek. Not: Demo görüntüleri şablona dahil değildir. Bunları Shutterstock fotoğraf stok sitesinden indirebilirsiniz.

Cooper – Clean Creative Business WordPress Teması; WPML WordPress Teması, WooCommerce WordPress Teması, Visual Composer WordPress Teması, Ajans WordPress Teması, Blog WordPress Teması, İşletme WordPress Teması, Cooper WordPress Teması, Kurumsal WordPress Teması, Yaratıcı WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WPML, WooCommerce, Visual Composer

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, LESS, JS, PSD

Kontrol

Sürüm 4.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1627

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews