Contact Form 7 Data Storage WordPress Eklentisi

Açıklama

Contact Form 7 Data Storage / İletişim Formu 7 Veri Depolama WordPress Eklentisi
İletişim Formu 7 Veri Depolama, WordPress veritabanında iletişim formu gönderimlerini depolayan hafif bir WordPress eklentisidir, Contact Form 7 Veri Depolama, web sitenizdeki formlarla gönderilen verileri depolamanıza, görüntülemenize, yönetmenize ve dışa aktarmanıza olanak tanır.
Eklenti, Forms Contact Form 7, Caldera Formları veya Hızlı Güvenli Kontak Formu Üzerine Destekler. Tüm form gönderimleri, e-posta yoluyla gönderilmenin yanı sıra WordPress veritabanında saklanır. Bu, eksik veya teslim edilmeyen e -postalarla ilgili sorunlardan kaçınmanızı sağlar.
Desteklenen Eklentiler Contact Form 7 Desteklendi
Caldera Formları Desteklendi
Hızlı Güvenli İletişim Formu Desteklenen Verileri Destekleyin
Eklenti, yerel WordPress tablolarını ve işlevlerini kullanır, böylece farklı WordPress örnekleri arasında verileri kolayca aktarabilirsiniz (dışa aktarma, içe aktarma). Eklenti aşağıdaki verileri saklar: Genel Gönderme Verileri: Form adı (e-posta mesajı göndermek için kullanıldı), sayfa adı (formun bulunduğu-yönlendirici post olarak adlandırıldığı), gönderen kullanıcı aracısı, gönderen IP.
Mesaj Ayrıntıları: Gönderen, Alıcı, Alıcılar, CC, BCC, yanıt (formattaki tüm veriler: ad ve e-posta adresi), mesajın konusu ve gövdesi.
Form verileri: Form alanlarının ve değerlerinin listesi.
Form Dosyaları: Mesaja eklenen dosyaların listesi (dosyalar medya kitaplığında saklanır).
Eklenti, aktivasyondan hemen sonra iletişim formu gönderimlerinden veri toplamaya başlar – yöneticiden ek kurulum gerekmez. Tüm girişler, özel yayın türü adı verilen yerel WordPress işlevselliğine göre saklanır ve gösterge paneli menü öğesi MF veri depolama altında kullanılabilir. Yukarıda belirtilen menü öğesi altında kullanıcı aşağıdakileri yapma yeteneğine sahiptir: iletişim formu türü, mesaj gövdesi içeriği ve konu ile arama ve filtre formları.
CSV ve XML gibi popüler dosya formatlarına girişler dışa aktarma
Mesajların İçeriğini Önizleme,
Diğer tüm varsayılan WordPress işlevlerini kullanın (girişleri silme, toplu eylemler gerçekleştirme vb.) – Eklenti bu seçenekleri sınırlamaz.
Girişin ayrıntılı görünümü (Düzenle bağlantısını tıklayarak mevcuttur) dört sekmede düzenlenen son kullanıcı tarafından gönderilen tüm verileri içerir: genel, mesaj, form verileri ve form dosyaları.
Dışa Aktarma Seçenekleri
Eklenti, gönderilen girişleri şu biçimlere dışa aktarmanıza olanak tanır: CSV (sekmeler veya noktalı virgülle ayrılmış) ve XML. Dışa aktarılan verilere sahip dosya, sorgu sonuçlarına veya kullanıcı seçimine göre oluşturulabilir. Kullanıcı (eklenti seçenekleri aracılığıyla) adlarını ve her iki dosya türü için alanların kullanılabilirliğini kontrol edebilir.

Contact Form 7 Data Storage WordPress Eklentisi; eklentisi, Temas Etmek eklentisi, Biçim eklentisi, Veri Tabanı eklentisi, Kaydetmek eklentisi, Caldera eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.9’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-867

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews