Collax – Creative Agency React Next js Template Web Teması

Açıklama

** Collax – Yaratıcı Ajans Sonraki JS Şablonunu React **
Collax – Yaratıcı bir moda ajansı bir sonraki JS şablonuna tepki veriyor. Bu şablon, yüksek kaliteli 6 ön inşaat ev sayfaları ve servis sayfaları, portföy sayfaları, takım sayfaları, referans sayfaları, birden fazla blog düzeni vb. Gibi birçok yerleşik harika iç sayfa ile birlikte gelir. Ajans, serbest çalışanlar, geliştiriciler, e -ticaret, tasarımcı, web tasarımcısı, geliştiriciler, iş, hizmetler, pazarlama, inşaat, başlangıç, blog, dergi, portföy, fotoğraf, mimar, kurumsal, etkinlik, sanatçı veya herhangi bir yaratıcı insan için de kullanılabilir Her türlü iş veya kişisel web sitesi. React, Sonraki JS, Redux Toolkit, LocalStorage, Firebase, Bootstrap 5 (Son Sürüm) ve Sass
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Collax teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Kaygan ve Bootstrap kaydırıcısı: Kaygan kaydırıcı ile kolayca farklı animasyon efektlerine sahip çarpıcı slaytlar oluşturun.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Collax, IE10+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Tam Özellikler Listreact JS
JQuery olmadan Reactjs
Ücretsiz premium kalite desteği
Bootstrap 5.x üzerinde logo kaydırıcı entegrasyonu
% 100 duyarlı
6+ ev sayfası
SASS CSS
2+ blog stilleri
32+ sayfa şablonu
Güzel ve temiz tasarım
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belgeler

Collax – Creative Agency React Next js Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, En Az web tasarım görseli, Tepki web tasarım görseli, Tepki web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Dijital web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-330

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews