CMC Converter API for CryptoPay WooCommerce WordPress Eklentisi

Açıklama

CMC Converter API for CryptoPay WooCommerce / Cryptopay Woocommerce için Cmc Converter Apı WordPress Eklentisi
Cryptopay WooCommerce için CMC Converter API
Bu kendi başına bir eklenti değil. Aşağıda bağlantılı eklenti için bir eklentidir. Bu eklenti sayesinde, CMC tarafından sağlanan verileri para birimi dönüştürücü API’sı olarak kullanabilirsiniz. Eklentiyi yüklediğinizde, CMC seçeneği ana eklentinin API sayfasındaki Para Birimi Dönüştürücü API listesinde görünecektir. Aşağıdaki resimde olduğu gibi.
Cryptopay Woocommerce – Cryptourrency Ödeme Ağ Geçidi eklentisi: https://1.envato.market/jwmqqe
Etiketler: Woocommerce için kripto para cüzdanı ile ödeme eklentisi, WordPress Criptourcurrency ödeme eklentisi, WordPress için kripto para birimi ödeme eklentisi, WordPress için kripto para birimi cüzdanı ile ödeme eklentisi, wordpress metamask kripto para cüzdanı ile ödeme alın, woocommerce metamask cüzdanı ile ödenir WordPress Cryptourrence Cüzdanları, WooCommerce Cryptourrency cüzdanları, kripto cüzdanlı ödeme yöntemi ile ödeme alın

CMC Converter API for CryptoPay WooCommerce WordPress Eklentisi; eklentisi, Ödeme eklentisi, Geçit eklentisi, Bitcoin eklentisi, Coinmarketcap eklentisi, Coinmarketcap eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-154

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews