Clinica – Medical HTML Template Web Teması

Açıklama

Clinica, güzel, temiz, etkileşimli, modern, profesyonel, zarif, şık, çekici, etkileyici, verimli kodlanmış, titizlikle hazırlanmış profesyonel tıbbi HTML şablonudur. Her türlü klinik, tıbbi veya doktor web sitesini inşa etmek için mükemmel olan birçok farklı düzen ve bölümle birlikte gelen çok sayfalı bir şablon. 11 farklı sayfa ve birçok bölüm ve web öğesi vardır. Şablon tüm cihazlar için duyarlıdır ve çok temiz ve iyi yorumlanmış kodlanmıştır, böylece özelleştirme herkes için çok kolay olacaktır. Web dosyalarına sahip bir belge dosyası ekledik ve burada herkesin bu şablonu nasıl özelleştirebileceğini açıkladık.
Bootstrap Framework ile Yapılan Şablon Özellikleri
2 başlık sürümleri
2 Ana Sayfa Sürümleri
11 benzersiz sayfa
Pixel Mükemmel Tasarım
Tüm cihazlar için duyarlı
Güzel CSS3 animasyonları
Çalışma Randevuları Formları ve İletişim Formu
Ajax İletişim Formları Doğrulama
SEO dostu kodlar
Özelleştirmesi çok kolay
Temiz ve iyi yorumlanmış kodlar.
W3C geçerli HTML
İyi belgelenmiş

Clinica – Medical HTML Template Web Teması ; Randevu web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Klinik web tasarım görseli, Klinik web tasarım görseli, Doktor web tasarım görseli, Sağlık web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-588

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews